Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nagyon unom h a pasim mindig felébreszt éjszaka puszilgat szexelni akar én meg álmos vagyok és így nem jó? 21/L

Figyelt kérdés
Este is tudnánk szexelni de ő akkor még tv-t néz én meg elalszok
2018. márc. 21. 20:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10# Tv-t választja
2018. márc. 21. 21:04
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint, te a sorban a tv után vagy. Rád nézve ez szomorú.
2018. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valahová a tévé elé illesszétek be a szexet.
2018. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes, hogy nem müködik köztetek a kommunikáció
2018. márc. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Mondom h beszeltünk rola.
2018. márc. 21. 21:21
 16/26 Noren1989 ***** válasza:
100%
Egyik fülén be, màsikon ki. Az nem kommunikàció, csupàn annak imitàciója.
2018. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

Ha a szép szó nem segít marad a tanítás. Ne add magad 10 után. :D Mármint ha megmondod hogy te bizony éjjel nem, de reggel meg este mindenre vevő vagy (és ehhez tartod magad) előbb-utóbb sikerül úgy kondicionálnod, hogy az megfeleljen az időbeosztásodnak.

Az viszont hogy egy ilyen egyszerű dolgot nem tudtok megoldani nagyobb probléma. Bele fogsz te unni még másba is nemcsak abba hogy este felébresztenek...

2018. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17%
Nálunk én vagyok a lány és én szexelném végig az éjszakát...de ő mint vmi nagypapa mondja h aludnunk kell mert holnap álmosak leszünk mikor megyünk munkába...naja, álló farokkal nem tud egész éjjel aludni, így az együtt alvásunk másnapját mindig kihagyja... de ilyen erővel ha úgysem tud aludni már simán megdughatna párszor. Az egy esti az kevéske...bárcsak rámmászna egyszer éjszaka ha már engem leállít :/ látod milyen igazságtalan az élet XD
2018. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de minek vagy együtt egy ilyen taplóval?

Ha este a tv-t választja, a próbálkozásod ellenére, és hiába beszélsz vele erről, telibesz.rja a véleményed, akkor szerinted mennyit ér ez a kapcsolat?

Kb magasról tesz a fejedre, neki legyen jó, ez a lényeg. Neked tényleg egy ilyen pasira ill. ilyen kapcsolatra van szükséged?

2018. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom ezt a korosztályt. Nyomik.
2018. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!