Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha már nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már nagyon unom h a pasim mindig felébreszt éjszaka puszilgat szexelni akar én meg álmos vagyok és így nem jó? 21/L

Figyelt kérdés
Este is tudnánk szexelni de ő akkor még tv-t néz én meg elalszok
2018. márc. 21. 20:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
kösd ki az tv-t..vagy őt az erkélyre
2018. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Na megjött Jaguár akinek a nő szokás szerint csak 2 lábon járó punci akinek kötelessége a nap minden szakában szexelni akárhol akármikor mert "nehgymááá" :D Na ezért van az hogy te a lányokkal max csak szexelni szoktál kapcsolatod normális meg életbe nem lesz...már ha érted hogy értem ;)
2018. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Beszéltetek ról..érdekes!a párommal beszélek,és valami nem ok nekem vagy neki megoldjuk. Magyarul a pasid szarik rád. ÉS arra,hogy te mit mikor akarsz!

Minek vagy ilyennel együtt?Bocs de megérdemlitek egymást

2018. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ha fontosabb neki a tv, mint te, és lényegében leszarja, ogy te éjjel aludnál dobd már ki a francba...


Párom is szívesen elkapna éjszaka, de tiszteletben tartja, hogy 10/9 nem vagyok rá olyankor vevő.

2018. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szerelmes pasi.... a második legfontosabb tárgy vagy az életében. Kell ez neked?
2018. márc. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez se lehet kellemes... de a jó oldala: legalább kíván Téged. Az én férjem hajnalban inkább kiveri mintsem engem támad le... :S
2018. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!