Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfiak nagyrésze tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagyrésze tényleg az egész keresetét a nőnek adja? Miért?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 07:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
5%
#5 Mert eddig terjed a látóköröd. És ha a férfi hozza haza a kajába valót meg ami kell a háznál? Jaaaa, olyan is van...?
2018. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%
ma 10:10 Na az az együtt élős szexkapcsolat.
2018. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
31%

" Szerintem, rosszul látsz valamit.

Az még csak szex kapcsolat, ahol ragaszkodnak a saját pénzhez.

Viszont, ahol mind ketten úgy érzik, össze tartoznak, együtt akarnak élni, haladni, ott már nem csak a nemi szerveket teszik össze."



Érdekes, ezt mindig olyan nőktől hallom, akiknél 4-5x jobban keresek nettóban. Akikkel azonos szinten állok sosem érzik olyan fontosnak, hogy a kassza is közös legyen.

2018. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
94%
Wow, a szüleim majdnem 30 évig éltek szexkapcsolatban
2018. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Remélem az ilyenek sose találnak nőt:-)
2018. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
76%

Aki szerint szexkapcsolat, hogy nem vagyunk közös kasszán, hááááát... ez gáz.

Ő is keres, én is keresek. Elosztjuk, hogy ki mit fizet és ennyi. Nem muszáj a másiknak rendelkeznie a pénzemmel. Majd engedélyt kérek, ha a saját keresetemből akarok venni valamit magamnak? Aha.... ja nem!


Mikor egy nő felvetette nekem, hogy ha majd összeköltöztünk, Ő OSZTJA BE A FIZETÉSEM, hát dobtam egy hátast. Nyilván, megmondtam, hogy a nagy büdös ló**szt. Az én béremet biztos, hogy soha nem osztja be egy nő sem. Én sem akarom az övét. Senkivel nem lennék közös kasszán. Ha kell valami a lakásba, akármi, megbeszéljük. De hogy a pénzemről ne én döntsek, az felháborító lenne még házasságban is.

2018. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
94%
Ne sírjatok már folyton a pénz miatt...
2018. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%
Van egy jó ötletem kedves "férfiak". Ha így féltitek a kis pénzeteket a következő asszonytól, adjátok nekem és elköltöm én. puszi.
2018. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Nálunk közös a kassza, külön számlánk van, külön kártyával de nem nézzük a másik mit vesz, ki mikor mit.
2018. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
66%

Mi közös lakásban éljük a "szexkapcsolatunkat" külön kasszán és köszönjük, mindez tökéletesen működik. :)


Mindkettőnknek megvan a közel azonos fizetése. Előre gondolkozunk, közösen, célokat határozunk meg és ehhez összeget rendelünk. Fontossági sorrendet állítunk és mindig megbeszéljük hogyan tovább, hogyan tudjuk elérni az adott célt. Így van az, hogy jut is, marad is. :) Soha egy vitánk sem volt az anyagiak miatt, kiválóan működik mindez így, ugyanakkor nem is számolunk el egymás felé fillérre pontosan, hiszen szeretjük egymást és nem azon fog múlni a közös életünk, hogy melyikünk fizette azt a 10 ezer forintos bevásárlást és ki eszik meg többet a kosárból.

Nem várnám el és nem is szeretném, hogy a párom a teljes keresetét a kezembe adja, aztán tőlem kéregessen pénzt, ha akar valamit venni. Szerintem ez sokkal több konfliktus forrása lenne, mint a jelenlegi életformánk és mivel a közös céljainkra így is tökéletesen jól tudunk félretenni, egy csepp problémát sem látok ebben a felosztásban.

2018. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!