Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfiak nagyrésze tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagyrésze tényleg az egész keresetét a nőnek adja? Miért?

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 07:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Nőként is egyetértek a 16-ossal.
2018. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
53%

ma 10:44 Igen, szexkapcsolat:) Azzal a nővel, akivel nem mertem közös kasszát, abba nem bíztam és nem is voltak távoli közös célok. Azok csak olyan együtt élünk és van kéznél kit dugni. Vagy is, nincs bizalom nem akarok vele közösködni, úgy is lelépek egy idő után. Kell a külön pénz, hogy bármikor tudjak lelépni.

A 10-es írja jól, mikor tényleg van szerelem, szeretet, össze tartozás. Akkor már egyet akarnak.

Nálam is el jött az a nő, aki nem dugótárs, hanem tényleges társ lett. Onnantól, közösen akartunk egyet. Lényegtelen lett, ki mennyit keres, az egész a miénk. Nem az övé, nem az enyém, hanem miénk. Vagyis, az előtte lévő nők, csak szexre kellettek.

2018. márc. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
32%
Nőként én is úgy gondolom mint a 22-es.Azok a férfiak,akik külön kasszáznak csak szexkapcsolatok.Ezért nem is fontos hűségesnek lenni hozzájuk.Sok nőtársam így gondolja.
2018. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
43%

"Azok a férfiak,akik külön kasszáznak csak szexkapcsolatok.Ezért nem is fontos hűségesnek lenni hozzájuk.Sok nőtársam így gondolja."



Hát igen... Ez logikus!


Persze, mikor a nő keres 3x annyit, mint a férfi, akkor rögtön jön a "nehogy már te tartsd el" duma.

2018. márc. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
A férjemnek adok havonta x összeget kajára,ő nem ad nekem semennyit,mivel a számlákat az ő fizetéséből vonják.Ami megmarad azt elköltjük amire épp szükségünk van.Őszintén szólva nem ismerek olyan párt,ahol a férfi az egész fizetését odaadná a nőnek,de biztos gyakori ha itt azt mondják :D
2018. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem értem, hogy miért nem lehet elfogadni a másik véleményét/nézőpontját. Mert vagyunk, akik azt tartjuk "normálisnak", hogy egy házasságban közös kassza van, a szüleink, nagyszülink is így csinálták és nekünk ez a természetes. Azt vannak akik inkább megmaradnak a külön kasszánál, ez pedig nem kell, hogy azt jelentse, hogy kevésbé szeretik egymást stb. persze lehet, hogy nem bízik meg a másikban, de nem feltélen kell, hogy ez legyen az ok, hanem mert pl. a szüleik is így csinálták, ehhez van megszokva és ezt tartja "normálisnak", hogy külön kasszán vannak. Ettől viszont még nem lesz minden esetben a külön kassza egyből szexkapcsolat, mert szeretheti egymást a két fél, sőt bízhatnak is egymásban, de nekik egyszerűen így felel meg. Szóval ahelyett, hogy ráerőltetnénk a másik emberre a nézeteinket, inkább elfogadhatnánk, hogy másképp gondolkodik és látja a dolgokat.
2018. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
87%

#22: Ez csak téged minősít. A pénz nekem nem függ össze a bizalommal, vagy a szeretettel. Úgy általában pedig nem tartok senkit csak szexre. Egy párom van, vele képzelem el a közös jövőnket és nem érdekelnek szexkapcsolatok. Az, hogy neked a pénzed kell add egy kapcsolathoz, az elég szomorú. De a ti dolgotok, nem érdekel. Csak ne degradált más kapcsolatát a saját lelki nyomorod miatt.


Te pedig, kedves "Nőként én is úgy gondolom mint a 22-es.Azok a férfiak,akik külön kasszáznak csak szexkapcsolatok.Ezért nem is fontos hűségesnek lenni hozzájuk.Sok nőtársam így gondolja."


Nos ez is csak téged és kedves nőtársaid minősíti. Ha neked a másik bankkártyája kell a hűséghez, akkor kb megtaláltátok egymást a kedves előzővel, hasonló "értékrendet" képviseltek.

Tehát ha nem adja a másik oda a fizetését, nyugodtan kefélhetsz fűvel-fával, nincs erkölcsi visszhangja, ugye? Teljesen elfogadható! Én is biztos ezzel áltatnám magam a helyedben!


Nagyon egyszerű a megközelítésem: a párom fizetéséért Ő dolgozik meg. Vannak saját igényei, amiket kielégít belőle, amire akar/szeret költeni, stb. Nekem is van fizetésem, én dolgozok érte meg. Vannak hobbijaim, amikre szeretek költeni. Nem gondolom, hogy egymás efféle hóbortjait kéne finanszírozzuk. Potenciális konfliktusforrás. A közös költségeket közösen megoldjuk, kiegyezés szerint és kész. Ha elmegyünk valahova is egyszer az egyikünk, másszor a másikunk fizet. Egyenlőek vagyunk a kapcsolatban, nincs alá és fölérendelt viszony ilyen téren sem.

2018. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Csak nem biztos hogy találni fogsz olyan nőt,akinek bejön a hülye maszlagot.Örülj ha nem halsz meg szűzen.
2018. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
73%

"Azok a férfiak,akik külön kasszáznak csak szexkapcsolatok.Ezért nem is fontos hűségesnek lenni hozzájuk.Sok nőtársam így gondolja."


Érdekes, a női hűtlenségre mindig van kifogás...


A közös kassza hiánya, a társas magány, a másik megfogott, a szerelemnek nem lehet parancsolni, a nem jó az ágyban, a nem segít a házimunkában, a nem tudok rá felnézni, és még sok millió másik


A férfi hűtlenség pedig egy aljas tett, micsoda mocsok, aki megcsalja a párját.



Hát igen, minden nap tanul az ember valami újat.

2018. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 66%-os! Tehát te kvnak minősíted magad ezáltal. :) Ahhoz vagy csak hűséges, aki beszolgáltatja a fizetését, a többi csak szexre kell. Ráadásul a szüzességet is a pénzhez kötöd... hiszen szűz marad, aki nem így tesz. :D Gratulálok! Nem tudom hol hallottad ezt a rengeteg ótvar hülyeséget, de komoly gond van a fejedben! :D
2018. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!