Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férjem mindig azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem mindig azt mondja hogy menjek pszichológushoz ha valamiért ideges vagyok. Mit csináljak h befezze? 26N

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 17:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben csak annyi a probléma, hogy utána bejelenti, hogy viccel. Ez nem vicc, és akinek tényleg van problémája, azt nem sértő vagy megalázó rávezetni, hogy kezeltetnie kellene. Mindezt úgy mondom, hogy nekem is van bajom, és a házi praktikát semmit sem értek.


22/N

2018. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Gyakran vagyok ideges azért mondja.
2018. márc. 31. 05:47
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

Hát ha gyakran ideges vagy, akkor megértem, hogy a töke kivan már vele.


Igaza van, mostohaanyám is "gyakran ideges". Tudod milyen szar egy ilyen emberrel együtt lakni? Mikor húzod a nyakad, mert fél perc alatt robban?

Hagyjuk.

2018. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy téged bosszant.
2018. ápr. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Ildikó60 ***** válasza:
Gondold át nagyon kritikusan a viselkedésedet, próbáld meg kívülről nézni a szitukat. Esetleg kérdezz meg másokat a véleményükről. Egy folyton szitkozódó, ideges ember nagyon de nagyon megkeseríti maga körül a levegőt. Tudom, mert az én párom is ilyen. Ezzel pokollá teszi az életemet, pedig nem is rám haragszik, nem velem veszekszik, mindig mások miatt ideges. Gondold végig miért vagy ideges, és feltétlenül terhelned kell-e ezzel a párodat. Ha úgy érzed, hogy tényleg túlzásba viszed az idegeskedést és az ehhez kapcsolódó műsoraidat, akkor valahogy változtass ezen. (gyenge nyugtatók, nyugtató teák, meditáció, stb.) Ha pedig alaptalan a férjed vádja, akkor pszichológus helyett válóperes ügyvédhez menj. sok sikert!
2018. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A nők érzelmesebbek általában, mint a férfiak.

Mi nehezebben tűrjük a kirohanásokat és a hisztit.

Ahogy már előttem is írták, első körben a férjed szemén át tarts önvizsgálatot.

De akár meg is kérdezheted (ne hagyd elviccelni) tőle.

A párommal nekem is vannak olykor vitáink, de folyamatosan megnyugtatom, h nem ellene vagyok, csak nem értem az ő szemszögét, vagy nem érzem a dolgot olyan súllyal, mint ő, ezért jobb, ha kifejti. Közben simogatom, törődöm vele. Ez használ. A végén ritkán elmondom a probléma kezelésének lehetőségeit, vagy elmondom, h nem tudok segíteni, de támogatom őt. Ha a probléma olyan, akkor azonnal utána nézek/kérdezek, h ki kompetens a probléma megoldásában, vagy hogyan lehet valami gyógyír a dologra. Szeretetteljesen kell folyamatosan hozzáállni. Persze ehhez kitartás és két felnőtt ember kell. Az esetleges kitöréseket meg el kell engedni. Haraggal nem jó élni, meg kell bocsájtani/figyelmen kívül hagyni az ekkor felmerülő "szitkokat/bántásokat". Tudomásul kell venni, hogy az ingerküszöbe minden embernek más és más. Más a fontos és más a nézőpont. Lehet tényleg idegesíti a nyafogás, holott te úgy érzed jogos.

2018. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Ha sokszor mondja ,én a helyedben tényleg elmennék szakemberhez. Ártani nem árt,még lehet,hogy meg is nyugtat. Viszont kifizettetném velemha már vele nem lehet megbeszélni a problémákat. Ha megtudja mennyibe került, többet nem fogja ajánlani 😉
2018. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Szerezzétek be és olvassátok el mindketten:

Cr Marshall b. Rosenberg :A szavak ablakok vagy falak


A könyv az Erőszakmentes kommunikációta tanít. Gyakorlati módszert.

2018. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A Tengerész ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ettől még csak idegesebb leszel és ezért hagyja abba! Ha meg elkezd ölelgetni, mondd neki hogy takarodjon, mert utálod. Ha ettől se tér észre akkor te nem más miatt vagy ideges, hanem miatta. Esetleg ahányszor ilyet mond öntsd le egy pohár vízzel. Kutyánál beválik a fenyítés a helytelen magatartásnál, szerintem férjnél is működni fog.
2018. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy elmész de fizesse a kezelések árát.Legörbül majd a szája. :)
2018. ápr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!