Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátságbol szerelem? Lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságbol szerelem? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Van egy Férfi az életebe(35)

Együtt élünk nagyon barátom mindent megtudunk beszélni sokat hülyéskedünk,és szerelmeskedünk!

A barátjai azt mondják,hogy milyen szép pár vagyunk! Pedig együtt sem vagyunk,de mégis olyan fözőnk együtt minden nagyon jó!

Viszont néha kitérünk a témára mi lenne ha több lenne?

Szerinte nem változna semmit ha a barátnője lennék,de ez igy e legjobb,hogy barátok vagyunk igy mindig szeretni fog,és nem lesz szakítás stb.

Szerinte jobb ez a kapcsolat így mintha a barátnője lennék.Mert több vagyok viszont szerelmes nem tudna belém lenni!

Én nem tudom,hogy mit érzek mikor elmegy dolgozni és én itthon maradok a gyomrom görcsbe van és alig várom,hogy haza jöjjön és lássam,a csók is nagyon érzelmes!

Hogyan lehetne több?



2018. ápr. 4. 11:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnénést a zelefonomnak a billentyuje nem mukodik :(
2018. ápr. 4. 11:06
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Szóval kúró haverok vagyok, de ő kijelentette, hogy nem szerelmes beléd és nem is lesz. Ezt nem tudom, hogy hogyan nem dolgozod fel, hogy ő csak kúrogat téged, elképzelhető, hogy csak ezért vagyok barátok, hogy ott legyél neki ha dugni van kedve (ez nagyon sarkított, de van benne ráció).
2018. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az életem első 20 évében mindig én voltam az aki viszonzatlanul beleszeretett egy barátba aztán koppant a végén, amikor a másik nem. Utána ebben a dologban csalódtam és elkezdtem direkt nem tekinteni romantikusan soha barátokra és utána meg velem volt az, hogy belém szerettek barátok viszonzatlanul.


Buta dolog az egész. Nem éri meg. Azóta már inkább kerülöm is a közeli barátkozást az ellenkező nemmel.

2018. ápr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Maga a jelenség úgy gondolom létező dolog, itt a legnagyobb probléma ha csupán egyoldalú a dolog és sajnos az esetek túlnyomó többségében az. Ha itt is az van akkor azt kellene tisztázni, hogy mennyire viseli el a szerelmes fél a nyitott kapcsolatot, ha a másik fél nem csak egy partnerrel él nemi és egyéb életet.
2018. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha te többet szeretnél érzelmileg tőle,vagyis hogy hogy szerelmes legyen beléd akkor valahogy elő kell hozni belőle.

Miért nem tud beléd szerelmes lenni?

Annak valami oka van.

Hasonlóan voltam én is.

Amugy lehet ha megbeszéled vele akkor jól sül el a dolog,mert úgy tűnik több vagy egy barátnál neki.

2018. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy hasonloan? En szeretem őt de nem alarom elrontani :(

Tényleg minden igy tokeletes ahogy van :)

2018. ápr. 4. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szval szexpartner:)
2018. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Szóval guminő vagy, amit előkapnak, amikor szükség van egy ürítésre.
2018. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy egyes emberek MIÉRT nem akarnak váltani szex partnerol .... komoly kapcsolatra, ha úgysem változna semmi, csak az érzésünk lenne masabb, gondolataink stb... szerintem nem akar mást csak szex, lehet van más is neki..
2018. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez egyszerű válasz. Sehogy ha ö kijelentette h neki így jó. Ha lesz neki valakije akkor te hoppon maradsz és azon fogsz gondolkodni h mi az ami a másikban megvan benned nincs. Ki fogod csinálni saját magad. Szerintem kezdj el visszább venni a dolgokból ha jót akarsz magadnak. Ö könnyen fog máshoz menni mert ö nem szeret. De nem értem h ez neked ez miért jó? Miért jó h kihasználják az érzéseidet és egy fajta szolga vagy neki. Fütyent egyet te meg ugrást.:-(
2018. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!