Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelt kérdés

4 évet voltam együtt az elözö barátommal, szakításunknak már több, mint három éve. Lassan egy éve leszünk együtt a jelenlegi párommal, együtt is élünk.


Reggel valamit szeretett volna az ö gépéröl az én laptopomra másolni, ehhez az én pendriveomat használta (megkérdezte elötte).

A pendriveot arra használom, hogy a laptop meghibásodása esetén legyen tartalékom. Elözö két gépemröl is van anyag rajta (egyetem, munka, képek). A képek albumban az egyéb mappámban vannak a képek az exemmel. Amikor szakítottunk, letöröltem mindent a gépemröl, de az emlékek miatt elmentettem, mert 4 évig az életem része volt. Nézegetni nem szoktam, ki is ment a fejemböl, hogy nekem egyáltalán van ilyen mappám.


Jelenlegi párom megtalálta ezeket a képeket és rendkívül dühös. Biztos vissza akarok menni az exemhez, ezeket a képeket nézem szabadidömben, stb. Annak ellenére, hogy kijelentettem, nem is emlékeztem erre a mappára, szerinte hazudok. Jelenleg alig beszél velem, maga alatt van, hazaköltözést fontolgatja, én meg jöhettem dolgozni és jó képet vágni, amikor ilyen pocsék a helyzet otthon.


Ténlyeg ennyire gusztustalan, amit csináltam?


2018. ápr. 17. 15:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, mindenkit felpontoztam!


Nyilván késöbb ö is belátta, hogy hülyeség ezen fennakadni, bocsánatot kért. Nincsenek illúzióim a jövönket illetöen. Sajnos.

2018. ápr. 20. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!