Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komolyan ekkora probléma?

Figyelt kérdés

4 évet voltam együtt az elözö barátommal, szakításunknak már több, mint három éve. Lassan egy éve leszünk együtt a jelenlegi párommal, együtt is élünk.


Reggel valamit szeretett volna az ö gépéröl az én laptopomra másolni, ehhez az én pendriveomat használta (megkérdezte elötte).

A pendriveot arra használom, hogy a laptop meghibásodása esetén legyen tartalékom. Elözö két gépemröl is van anyag rajta (egyetem, munka, képek). A képek albumban az egyéb mappámban vannak a képek az exemmel. Amikor szakítottunk, letöröltem mindent a gépemröl, de az emlékek miatt elmentettem, mert 4 évig az életem része volt. Nézegetni nem szoktam, ki is ment a fejemböl, hogy nekem egyáltalán van ilyen mappám.


Jelenlegi párom megtalálta ezeket a képeket és rendkívül dühös. Biztos vissza akarok menni az exemhez, ezeket a képeket nézem szabadidömben, stb. Annak ellenére, hogy kijelentettem, nem is emlékeztem erre a mappára, szerinte hazudok. Jelenleg alig beszél velem, maga alatt van, hazaköltözést fontolgatja, én meg jöhettem dolgozni és jó képet vágni, amikor ilyen pocsék a helyzet otthon.


Ténlyeg ennyire gusztustalan, amit csináltam?


2018. ápr. 17. 15:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ja bocs lemaradt.


[link]

2018. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon túlreagálja valamilyen oknál fogva a dolgot. Ez lehet önbizalomhiány vagy akár az, hogy végre talált egy indokot a szakításra. Aki nem képes elfogadni, hogy előtte is volt életed, illetve ilyen mértékben nem hisz neked, azzal nagy gáz van.
2018. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges és jó eséllyel idővel egyre több hasonló felesleges féltékenykedést fog lenyomni. A múlt, az múlt. Senkire sem akadnék ki, hogy megtartja az emlékeit.
2018. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha ő meg megmutogatta neked, akkor már nem jogos annyira tőle, hogy töröld le.


Amúgy voltam olyan helyzetben, hogy képeket válogatott a párom anyja és mondja neki, hogy kell ez a kép (a volt nőjéről)? Néztem egyet... Nézett ő is csendbe... Hát előttem csak nem mondja, hogy kell, úgyhogy nem kérte. De volt neki is dugi képe, amit egyszer takarításkor megtaláltam. Én mérgemben kivágtam a p*csába a tudta nélkül, mivel a kapcsolat elején (nyilván érzett még valamit a csaj felé, mert...) sokat beszélt nekem róla. Be is dühödtem egy idő után rá, hogy mit beszél nekem az exről. Hát leesett, hogy összejött velem, pedig nem lépett túl rajta. Ezért nagyon mérges voltam és elakartam tüntetni a tárgyi emlékeket bosszúból is.

Én azt vallom, hogy ha nem nézegetem, akkor mindegy hogy ott van e. Nekem nem fontos az exről a képek, nem is volt jó kapcsolat, nekem nem is kellenek. Emlékszem rá úgyis. DE megtartottam akkoriban miután rádöbbentem a dolgokra ugye azért, hogy az orra alá tegyem ha úgy van. De nem lett olyan. Most meg már nem lényeg.


Van akinek amúgy probléma, van akinek nem. Én jobb szeretek nem is tudni az ilyenek létezéséről vagyis jobb szeretem ha nincs, a rossz tapasztalataim miatt.

2018. ápr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 mikeXxX ***** válasza:

Nem probléma ez !

A párod lihegi csak túl az életed része volt nekem van sok kép a gépemen az exeimmel ez nekem is az életem része volt nem nézegetem de nem is gondolnám hogy törölni kéne ezeket ami neki is van kép a gépén és látom bezárom de szóvá nem teszem neki is az élete része volt valaki-k aki ezt nem képes elfogadni az egy fax .

2018. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

? Én elgondolkodnék, mennyit is ér ez az ember valójában.


Ha ilyen bromság miatt csak úgy simán meggyanusít... megsúgom: semennyit, és nyugi, innentől kezdve ez lesz a mániája.

2018. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Én segítenék neki pakolni aztán mehet amerre akar. Úgy viselkedik mint egy hisztis óvodás kisgyerek.
2018. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem gusztustalan, a pároddal vannak problémák. Valószìnű van némi önértékeléi problémája, és kissé túl féltékeny. Ez az egész meg egy műhsizti. Dehogy fontolgatja a haza költözést. Csak manipulál, hogy hamis bűntudatot keltsen benned egy nevetséges dolog miatt. Azt akarja, hogy most ezerrel pitizz neki. De nehogy megtedd, különben el fognak szaporodni az ilyen helyzetek. Neked tiszta a lelkiismereted, állj ki magadért. Mond el neki, hogy a múltad az életed része, és nem fogod kitörölni a régi emlékeket. Azok mar csak emlékek, nem több, most őt szereted. Mond meg neki határozottan, ha ezt nem tudja megérteni illetve elfogadni, akkor segítesz csomagolni. Ne félj, nem költözik el. 100%-ra biztos, hogy ettől vissza vesz a lendületből, mert látja nem érte el a célját a rinyával. Hisz nem az volt a célja, hogy elveszítsen, és tényleg elhagyjon. Ha mondjuk mégis, (de erre az esély tényleg 0-hoz közelít), akkor hidd el nem veszettél semmit. Aki egy ilyen miatt balhézik meg szakít, azzal nem is lehetett volna a későbbiekben sem értelmes kapcsolatot fenntartani.
2018. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Kései Sirató ***** válasza:
Beteges. Én félnék tőle. Ha később véletlenül csak ránézel valakire, meg fog verni. Azonnal elhagynám.
2018. ápr. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező, sikerült megbeszélni?
2018. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!