Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párotok kedvéért hajlandóak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok kedvéért hajlandóak lennétek étrend változtatásra, és kizárólag egészséges kajákat enni?

Figyelt kérdés

nincs több csoki, chips, cukros üdítő, péksüti, zsíros kaják, sültkrumpli, hús hússal, pizza stb


viszont minél több sovány hús és a köret inkább zöldség v saláta


a párotok főzne szívesen, de csak ilyeneket


nemet, életkort is írjatok légyszi


2018. máj. 26. 17:08
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy írta valaki csak és kizárólag nem térnék át. Ha a családommal eszünk hozná a kis éthordójában az ebédjét mert ő olyan szemetet nem eszik mint mi?

Nem szeretem a végleteket de egy racionális keretek közé szorított étrend váltással nem lenne bajom ha amúgy nem vagyok bacogatva ha csalok. Ha a párom kőbe vésett szabálya lenne a csak zöldséget hallal és csirkemellel diéta és boszorkány üldözést csinálna egy kis chips miatt akkor elhagynám. Tegyen és étkezzen belátása szerint de nem vagyok a gyereke hogy beszabályozza mit mikor mennyit ehetek.

2018. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%
Sok dologtól függ, pl. ha neki fontos az egészsége szempontjából ez a diéta és az könnyítés (nem esik kisértésbe) hogy ugyanúgy étkezünk akkor, szívesen.
2018. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
51%

Nekem nem lenne nagy erőfeszítés így élek. Fordítva nem várnám el a másiktól, hogy alkalmazkodjon, főznék neki ízlően is.


29

2018. máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lemaradt a korom 22 éves vagyok és nő nemű.
2018. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%

Nekem erre lenne szükségem, és ha ebben még partnerem is lenne, sőt ha nem is teljesen egyedül ő, de segítene az elkészítésben, szerintem sokkal könnyebben venném. A túlzásba vitt dolgokat nem szeretem, hogy pl valaki egy szülinap vagy esküvő alkalmával sem tud engedni egy süti erejéig vagy ilyesmi, de ha nem kényszernek érezném, akkor még tetszene is.

22N

2018. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem


Alaptól normálisabban kajálok, de hogy ne ihassak meg mondjuk 1 rostos üdítőt hetente 1x ha jól esik, vagy ne ehessek meg egy darab csokit ha megkenném...


Nem testépítőnek készül az átlag ember, ennyi örömöt meg csempészhet a saját életébe hogy 1-1 alkalommal egyen egy jót.

(még hivatásos testépítők is tartanak csalásos étkezést, sőt csalásos napot is amikor telenyomják magukat szeméttel akkor már nehogy én ne tehessek egy ilyet)


21 F

2018. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
62%
Biztos, hogy nem. Tyuklepesekben haladhatunk, de ilyen radikalis valtoztatast nem vagyok hajlando elviselni. Nem kell minden egyes falat etelnek "egeszsegesnek" lennie, amit lekuldesz a szadon, hanem a taplalkozasod ugy osszessegeben legyen egeszseges. Tanacsot adhat, kiserletezhetunk, fokozatosan atalakithatjuk a szokasokat, tenyleg partner vagyok, de ha o ezt ram kenyszeritene es lighos lelki terrort is alkalmazna melle azt nem viselnem. Igyekezzen a kedvemet meghozni hozza, ne folenyeskedjen. Attol nem leszek egeszsegessebb, hogy ehesen maradok, mert nem tetszik a hirtelen eletmodvaltas. Na, mielott vki mar jol elitelne h en biztos csak mekis kajat eszek, nos nem. Rendes fott etelt szoktam enni, nem hulladek, de nem lehet rafogni, hogy egeszseges a fitnessz ertelemben. Szeretem a magyaros eteleket, ma pl. bakonyit ettunk nokedlivel. Finom volt. Nem szeretnem, ha elvennek tolem.
2018. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem, de leginkább a fehér kenyérről és a zsemléről nem akarok leszokni...
2018. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem lennék hajlandó változtatni. Havi egyszer megkívánok egy jó kis műanyag mekis kaját, olyanokat nagyon jól esik egy hambi sültkrumplival. Moziba kb 3-4 havonta járok, olyankor mindig nachost eszek. Imádom a csokit, 2-3 naponta szoktam enni. Pizzát általában havonta egyszer eszek. Néha rám jön, hogy chipset egyek, arról se tudnék lemondani. Cukros üdítőket nem szoktam inni. Péksütit is ritkán eszek. Viszont imádom a húst, szinte minden nap eszek valamilyen. Nem vagyok egy kövér disznó, 75 kg vagyok 179 cm-rel. De imádom a hasamat, és ezektől a finomságoktól senki kedvéért nem búcsúznék el.

21N

2018. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
15%

Én örülnékis egy ilyen párnak.

Volt barátnőm megkértem, hogy próbáljuk már ki az almáspitét cukor nélkül, de tegyen bele gy kis mézet.

Erre elkészítette kb 3-szor annyi kristálycukorral.

Nem véletlen lett exy belőle.

2018. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!