Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek milyen a párkapcsolatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Hello!

Engem konkrétan az érdekelne, hogy akik kb. 3 éve vannak együtt, hogy élik meg ezt.Milyen, mennyi a veszekedés, mennyire vagytok boldogok, és a többi...

leginkább a fiatalabb korosztály érdekelne, 18-25 év között :)

Légyszi írjatok nemet/kort

Köszi!

(nekem is van egy 3 éves kapcsolatom, ezért érdekel) 20/l



2018. jún. 18. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi pont három éve vagyunk együtt a barátommal, 23 éves vagyok, ha gondolod, írj, én is szívesen beszélgetnék erről, mert mostanában úgy érzem, valahogy fordulóponthoz jutottunk- legalábbis én és sok minden átgondolni valóm van magamat és a kapcsolatomat nézve is.
2018. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Bocsi, hogy így vàlaszolok...ha gond, csak hagyd figyelmen kívül:)

Mi 8 éve vagyunk együtt, de megéltük a 3-mat is. Mikor 3 éve voltunk együtt akkor is ugyanaz volt a helyzet nàlunk. Boldogok voltunk és vagyunk most is.:) Az érzéseink csak erősödtek ahogy telt az idő. Nem szokàsunk veszekedni. Rövid úton otthagyom azt akivel màshogy nem lehet beszélni. Ha akad valami problèma azt megbeszéljük. A normàlis emberi kommunikàció hívei vagyunk. Kicsit lehetnél konkrétabb , mire vagy kívàncsi.

2018. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Két és fél éve vagyunk együtt, 2 éve élünk együtt. Nagyjából másfél éve volt egy komolyabb veszekedésünk, kicsin múlott, hogy nem szakítottunk. Amúgy csak vitázni szoktunk, kulturáltan, max kicsit megemelt hanggal.

Boldog vagyok mellette, vele szeretnék majd családot alapítani.

Szex jóval kevesebb van köztünk, mint az elején. Lehetne több is, de az intimitás megvan más formában, szóval annyira nem vészes. Sokat csókol, ölel, simogat, puszil, játékosan rácsap a fenekemre stb.

Ami kicsit zavaró, hogy nem nagyon szeret kimozdulni. Elmegyek én barátnőkkel, ha nagyon akarok, de szeretnék vele is pl fürdőbe menni. Egyenlőre már ott tartunk, hogy megígérte. Eddig hajthatatlan volt :)


Szóval összességében nagyon szeretem, szerelmes vagyok belé, jónak tartom a kapcsolatunkat. Barátom, párom, társam.

20n

2018. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én majdnem 3 éve vagyok együtt a barátommal. Sajnos szeptember óta távkapcsolatban élünk, és ez még januárig így is fog maradni. Ettől eltekintve nagyon jó a kapcsolatunk, boldogok vagyunk, tervezgetjük a jövőt. Veszekedni nem szoktunk, ha van is valami kommunikációs problémából adódó feszültség, azt mindig megbeszéljük. Jelenleg nem is tudnék elképzelni jobb partnert nála.
2018. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 24/L.
2018. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Én tavaly év elején szakítottam az előző párommal, akkor voltunk majdnem 3 évesek. Olyan szinten megromlott a kapcsolat közöttünk, hogy az utolsó hetekbe már nem is kerestük egymást. Haraggal csalódottsággal és rengeteg fájdalommal váltunk el. Sajnos még éretlenek voltunk amikor össze jöttünk,és mind a ketten hibáztunk rengeteget. De sajnos így alakult, akkoriban már meg se akartuk javítani a dolgokat.

20/L

2018. jún. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Mi most lettünk 3 évesek, nekünk egyre jobb és jobb, nagyon boldogok vagyunk. Tényleg úgy érzem hogy egy igazi társam van, nem csak egy barátom. Természetesen időnként összekapunk, ez tök normális, de kb azonnal kibékülünk. Aludni sose megyünk haraggal, ez alapszabály. 26/N (Kiestem a "fiatalabb" kategóriából :( )
2018. jún. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit uncsi lapos, de elvagyunk, feltaláljuk magunkat. Jobb, mint egyedül, és jobb, mint amit a kapcsolatokról gondoltam eddig. Legjobb barátom ő.


25f

2018. jún. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is 3 éve vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk. Igazából kb minden olyan, mint az elején. Leszámítva, hogy akkor még hevesen meg akartuk ismerni egymást, most meg már ismerjük. De ugyanúgy szeretjük egymást:)) én talán több programot szeretnék, amire ő kevésbé vevő, de igazából más konfliktusunk nem is nagyon szokott lenni. Ha bármi még érdekelne írj:)
2018. jún. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi még sose veszekedtünk. Nézeteltérés 1x volt, de akkor is addig dumáltunk róla amíg megvolt a közös nevező
2018. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!