Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek milyen a párkapcsolatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Hello!

Engem konkrétan az érdekelne, hogy akik kb. 3 éve vannak együtt, hogy élik meg ezt.Milyen, mennyi a veszekedés, mennyire vagytok boldogok, és a többi...

leginkább a fiatalabb korosztály érdekelne, 18-25 év között :)

Légyszi írjatok nemet/kort

Köszi!

(nekem is van egy 3 éves kapcsolatom, ezért érdekel) 20/l



2018. jún. 18. 23:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Egyáltalán nem probléma az "idősebb" emberek válasza, vagy a hosszabb kapcsolatokban lévőké :)))
2018. jún. 19. 10:43
 12/14 anonim ***** válasza:

Kisebb viták vannak, de kb. elenyésző, nagyon ritkán kapunk össze akkor sem durva veszekedés, aprócska nézeteltérések.


Boldogok vagyunk, tavasztól-őszig sok kirándulós program, télen meg bevackolunk, ő játszik, olvas, én sütögetek, tanulunk, filmezünk.


Rendszeresen szeretkezünk, sokat beszélgetünk, viccelődünk, segítjük, támogatjuk egymást, ha nehéz a munka, családi gondok, ilyesmik.

2018. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia, énis 20 éves lány vagyok, 2 és fél éve vagyunk együtt, nagy szerelemnek indult és még mindig imádjuk egymást, viszont egy pár hónapja már elég nagy hullám völgyben vagyunk. Mindig kibékülünk, őszintén szólva csak nagyon radikális esetben hagynám el, ő a leghosszabb kapcsolatom, már lakásra gyűjtünk, tervezzük a jövőt. A viták folyamán eszembe jut hogy lehet jobb lenne mással, de annyit csalódtam már, nem akarok mást keresni. Ha szakítanánk valószínű egy jó darabig csak kalandoznék. Elég nagy érzelmi hullám völgyben vagyunk, egyszer utáljuk egymást, másszor meg semmi gond.

Abban reménykedem hogy túl jutunk ezen az időszakon és megint jó lesz.

Egyébként nagyon jó ember, hatalmas szíve van (ő 26 éves) csak vannak dolgok amikben nem értünk egyet. Remélem túl leszünk ezeken és újra minden a régi lesz.

20L

2018. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kapcsolat attól kapcsolat, hogy igen, néha vannak hullámvölgyek...Vannak olyan párok akik nem tudnak ezekből kilábalni, ekkor van a szakítás, de alapból szerintem mindent meg lehet oldani HA mindkét fél akarja. Addig amíg ezen vagytok, hogy megoldódjon és jobb legyen, nagyon kevés olyan eset van, hogy nem működik :) fel a fejjel! Mi annyi ilyen nagy hullámvölgyben voltunk már,hogy megszámolni sem lehet, ugyanakkor nagyon szeretjük egymást és rengeteg jó élményünk volt együtt és boldog pillanatunk ami ezeket elfeledteti.Mi erősebben jöttünk ki belőle mindig, és talán ha ebben hiszel az segít.:))

Sajnos most először kerültem olyan hullámvölgybe vele az érettségi miatt, hogy azt érzem, ő már nem is akarja megoldani.Szóbeli után akar velem beszélni, szóval igen elég érdekes szituáció, hogy sajnálatból nem szakít, hogy ne csesszem el az érettségit. Remélem helyre tudjuk hozni, de én ehhez egyedül nagyon kevés vagyok. Itt ennyi a gond.

2018. jún. 20. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!