Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál, ha a párod ilyet mondana? "Otthon ezt csinálhatod, de itt nem! "

Figyelt kérdés

Összekaptunk, és felemeltem a hangom, mire ő ezt mondta nekem. Annyira rosszul esett, hogy meg se tudtam szólalni, majd később visszakérdeztem, hogy most akkor ez nem a közös otthonunk? Erre csak annyit mondott, hogy kiforgatom a szavait... Mivel az övé a ház, és én költöztem ide, teljesen úgy éreztem, hogy ezzel azt mondja, hogy ez soha nem lesz az én otthonom is...

De ezt már többször éreztem. Nem engedi, hogy én olyan dolgokat vegyek, ami a házzal kapcsolatos. Pl. mondtam, hogy megveszem a festéket (festetés előtt állunk), erre, hogy ne, majd ő megveszi. Akkor mondom veszek kerítéslécet, mert le kellene cserélni...Majd ő megveszi...Nekem ez nagyon furi. Nektek nem lenne az? Vagy csak túl gondolom a dolgokat?


2018. júl. 5. 11:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem költözök én többé senkihez! Hallgattam ugyanezt két évig. Meg ott lebegett a fejem felett, hogy bármikor kidobhat, nem lesz soha az otthonom az a ház.

Most nincs ilyen probléma, minden közös.

2018. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
13%
Megkérdezném a gyakorit gyorsan! Ja, nem, inkább a saját értékrendem szerint kezelném a helyzetet, lol
2018. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
azt hogy, ja én azt hittem otthon vagyok, de akkor pá mentem haza.
2018. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Háát aranyom, nem vagy egyenrangú félként kezelve abban a házban, még jó, hogy a hűtőt nem felezi meg, és azt sem, hogy a wc-t mennyire húzhatod le...
2018. júl. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

A kiabálással én sem értek egyet, az volt az egyetlen kérésem költözés előtt a férjemhez, hogy soha ne üvöltsünk egymással.

A házra meg nem is tudom, mit mondhatnék. Én ezért kerestem olyan társat, akinek még nincs. Mert, ha becuccolok az övébe, hiába dolgozom életem végéig, megtűrt személy vagyok. Te is az vagy, és a párodat ez láthatóan nem érdekli, csak az, hogy a sajátját biztonságban tudja. Nem tudom, hogyan lehet így családot alapítani vagy csak szimplán egyenrangú félként élni. Szerintem, sehogy.

2018. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%

Jól érzed.


Ha Övé is a ház, sz.ar dolog, ha ezt valaki folyton a másik orra alá dörgöli. Én valószínűleg a fentiek után költöznék külön, de minimum jelezném, hogy a ha még egyszer előfordul hasonló, akkor gyorsan megoldjuk a dolgot.

2018. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Megkérdezném, hogy a kutyájának vagy a gyerekének néz.
2018. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Egyébként 7 éve vagyunk együtt, és még csak egy éve költöztünk össze, de azt is én hoztam fel, hogy mi lenne, ha együtt élnénk ennyi idő után. De már látom, hogy hülye voltam. :(
2018. júl. 5. 11:43
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az egészbe az a legfurcsább, hogy külön kasszán vagytok.
2018. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%
Beszélnetek kellene erről. Mondd el neki, hogy mi bánt, keressetek rá megoldást, mert ha nem, elkezded tervezgetni a saját életedet, a saját otthonodat. Én ezt tenném.
2018. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!