Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál, ha a párod ilyet mondana? "Otthon ezt csinálhatod, de itt nem! "

Figyelt kérdés

Összekaptunk, és felemeltem a hangom, mire ő ezt mondta nekem. Annyira rosszul esett, hogy meg se tudtam szólalni, majd később visszakérdeztem, hogy most akkor ez nem a közös otthonunk? Erre csak annyit mondott, hogy kiforgatom a szavait... Mivel az övé a ház, és én költöztem ide, teljesen úgy éreztem, hogy ezzel azt mondja, hogy ez soha nem lesz az én otthonom is...

De ezt már többször éreztem. Nem engedi, hogy én olyan dolgokat vegyek, ami a házzal kapcsolatos. Pl. mondtam, hogy megveszem a festéket (festetés előtt állunk), erre, hogy ne, majd ő megveszi. Akkor mondom veszek kerítéslécet, mert le kellene cserélni...Majd ő megveszi...Nekem ez nagyon furi. Nektek nem lenne az? Vagy csak túl gondolom a dolgokat?


2018. júl. 5. 11:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%
20# en gyakorlatilag ugyanezt irtam le korabban,kivancsi vagyok te is igy le leszel-e pontozva... :)
2018. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
3%
Az a ház nem a ti otthonotok, hanem az ő otthona, te meg csak ott vagy... Nem gondolod túl a dolgokat.
2018. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%

Neki nyilvánvalóan a hócipője tele van veled és az együtt éléssel, csak ezt nem meri megmondani.


Ahol egy év után nincs igény együttlakásra, az max. szexkapcsolat.

2018. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
74%
22-es, nincs igazad. A pasi HÁZA , de a kettőjük OTTHONA. Normális esetben persze.
2018. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy egy dologra tényleg kíváncsi lennék: Házasságban, amikor az egyik fél odaköltözik a másikhoz (mert a másiknak van háza/lakása), akkor az odaköltöző félnek legálisan milyen lehetősége van (házasságon belül ugye), SAJÁT házra/lakásra félretenni?
2018. júl. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
73%

7 év után még csak az összeköltözésig jutottatok.. Azt is a te ötletedre, ő csak belement.


Szerintem gyanús kicsit, hogy nem feltétlenül akar veled komolyan elköteleződni. 7 év után még nem esett szó pl családos tervekről, stb?

VAgy akkor is majd az ő háza lesz, és mehetsz haza ha nem tetszik valami, ha már a gyerekei anyja leszel?


Ugye érzed, egy komoly kapcsolatbna miért szánalmas ez, és miért nincs helye. (Függetlenül attól, hogy anyagilag van-e közöd a házhoz, vagy nem!)

2018. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
57%

#24 De ebben az esetben nem, épen ez kérdező baja... Az ember nem kapja a pofájába, hogy "otthon ezt csinálhatod, de itt nem" ha már alapból otthon van. Kérdező itt NINCS otthon. A pasija megtűri, de ha veszekednek, vagy valami nem tetszik neki, akkor továbbra is ez az "az én fedelem alatt..." bullshit lesz az ütőkártyája.

Ezt vagy megbeszélik, vagy spuri van, mert ez így nem élet. Vagy van egy otthonod, egy biztos lakóhelyed, vagy egy életen keresztül oda nem illőnek érzed majd magad, márpedig kérdező efelé halad.

2018. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak elborult az agya. Velem is volt ilyen, nálunk a barátom költözött az én lakásomba. Egyszer az anyja feljött hozzánk és vmi hülyeségen összevesztek, elkezdtek egymással kiabálni. Annyira kiverte nálam a biztosítékot a viselkedésük, hogy mindkettőt leszidtam és mondtam, hogy ezt a viselkedést nem engedhetik meg maguknak az én lakásomban.

Nyilván soha nem lesz jogilag a barátom lakása, de attól még a mi otthonunk, együtt élünk ott. Hirtelen felindulásból mondtam, ennyi. 26/N

2018. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
56%

Nemigen szerepelsz a hosszu távu terveiben.

Megh olyan nagyon nem is szeret.

Konkrétan semennyire sem

Ha van még 7 elcseszni való éved, akkor maradj

2018. júl. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez nagyon nem normális.

Nálunk is a páromé a lakás, amióta hozzáköltöztem, soha nem mondott olyat, hogy az ő lakása, hiába az. Mindig, mi otthonunk, lakásunk stb. Nincs olyanunk, ami ne lenne közös, és ez soha semmilyen problémát nem szült.

Mióta gyerekünk van, értelemszerűen ő is bele van foglalva.


Mondjuk a kiabálás se normális dolog, nálunk ilyesmi elő sem fordulhat, sosem emeljük fel a hangunkat a másikra, és egyetértek vele abban, hogy mi se hagynánk itt senkit kiabálni az otthonunkban. Mi széoen megvagyunk, aki itt akar lenni, annak viselkedni kell kultúráltan. Ebben igaza van.

2018. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!