Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti kapcsolatotokban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti kapcsolatotokban is felutotte már a bizalmatlanság a fejét?

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy a kapcsolat alapja a bizalom, de enyhe fokban előfordul szerintem minden kapcsolatban. Ha vmi olyan történik vagy olyat hallasz parodrol, vagy beleultetik a bogarat a füledbe hogy ilyen vagy olyan a párod.. Biztos már feltetted magadnak a kérdést, hogy mi van ha csak én nem látom hogy ezt teszi? - más akkor miatt mondaná ha nem lenne igaz..

Hogyan oldottad meg?


2018. júl. 20. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez felnőtt korban nem jellemtző csak a gyerekeknél vagy a gyerekes felnőtteknél. 40F Én bízok magamba és ugyanúgy a páromban is 100%-ig, innen meg semminek nincs alapja, ha valaki mond valamit.
2018. júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más véleménye soha nem érdekelt. amit hallottam hallottunk elmondtuk megbeszéltük, ha megtapasztaltam volna vagy láttam volna nyilván más lett volna.
2018. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. És soha nem is hallottam vissza semmit a páromról és ő se rólam.


Hallgasd meg ezt a rövidke történetet légyszi:

https://www.youtube.com/watch?v=lezsKk5qa-E

2018. júl. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az az állásfoglalásom, hogy amíg én mást nem tapasztalok addig a bizalom adott. Ha megcsal akkor úgysem lesz titok örökké. Régen elektronika nélkül is kiderült, most a facebook világba meg még hamarabb.

De neki kell a lelkiismeretével elszámolni, a szemembe néznie nap mint nap. Tehát ez az ő terhe.

2018. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 25 éve az első komoly párkapcsolatomban volt ilyen, és mint kiderült okkal... a jelenlegi párkapcsolatokban a legkomolyabban mondom, hogy abszolút semmilyen mértékben nincsen bizalmatlanság a részemről.
2018. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A válaszom nagyon hasonló lenne az 1#hez.
2018. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elsősorban én megbízom a páromban. Hiszem,hogy eleg jól megismertem a szemelyiségét és viselkedését.

Másodszor,eddig semmi olyan nem tapasztaltam,ami kimondottan erre adott volna okot.

Harmadszpr,meg se egy baráttól,családtagtól,ismerőstől nem hallottam olyat,ami bizalmatlanságot keltene. (De ha hallanék is,azt vele beszélném meg és nem hinnék el minden h.lyeséget)

2018. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem. Èn úgy vagyok vele, hogy messziről jött ember azt mond amit akar.

Amíg én nem tapasztalok jelet, fura viselkedést, bàrmit ami bizalmatlansàgra adhat okot, addig nem hagyom hogy kívülàllók megmérgezzék a kapcsolatom irígységből vagy akàrmilyen okból. Egyébként nem volt még ilyen.

2018. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!