Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Regota eszrevettem hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regota eszrevettem hogy a parom viselkedese nem stimmel velem szemben. Felek hogy ezaltal kozveszelyes is ram nezve? Lent a tortenet

Figyelt kérdés
Ugy gondoltam hogy feltekeny ram es be vallotta, mer hogy en szep es okos vagyok szerinte. Sokszor csinalt olyat hogy pl valamiben jo voltam es bele akart ronditani vagy kisebb testi kart okozni hogy ne legyek ugyes abban a dologban. En egy no vagyok a parom egy ferfi. Termeszetesen mar nem vagyok vele de mitol ilyen velem es egyaltalan mit erez az ilyen?

2018. júl. 24. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Komoly önértékelési problémai vannak. Lehet hogy nárcisztikus is. Ők nem viselik el ha valaki jobb náluk. Vissza ne menj hozzá soha!
2018. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pszichés problémákkal küszködik az ilyen , az nyilvánvaló. Ha közveszélyes is, akkor az nem csak rád veszélyes😀
2018. júl. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg egy lelkibeteg vadállat. Jó, hogy már nem vagy vele együtt.


Amúgy:

>kozveszelyes is ram nezve

Akkor közveszélyes, ha a "közre" veszélyes, tehát nem csak rád. Rád nézve csak simán veszélyes.

2018. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jelen időben beszélsz róla, tehét vele vagy.


Megérdemled.

2018. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez beteg. Valakitől kéne kapnia egy hatalmas pofont, hogy észhez térjen .

Nincs min gondolkodnod.

egyszerű szóval , nem normális.

2018. júl. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire kell gondolni, amikor azt írtad, h közveszélyes rádnézve is, illetve kissebb testi kárt akart okozni neked?
2018. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!