Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a teendő? Tanács, vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Tanács, vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is,nem szeretnék vitát,és negatív megjegyzéseket! Köszönöm!


A történet röviden:

Van a párom,8,5éve vagyunk együtt,van 3 gyermekünk,tetvezettek voltak.

Saját ház,autó,neki jól fizetős munkahely,én itthon,a kicsi nemsoká tölti a 3at. Szeretnék szeptembertől menni dolgozni,de akkora valhét csapott ki ezen,hogy maradjak csak itthon...a nagy sulit kezd,a másik kettő ovit,kell a pénz,és azt sem akarom,hogy ő tartsa el a családot.

Tavaly 7 hónapig külön voltunk. Mindent megigért változás terén,ami ez év elején jól ment. Minden ok volt. Viszont ahogy látta,hogy már ugymond visszaszerzett,kezdett romlani a hozzáállása dolgokhoz,ami persze az én kedvem is elvette.

Főtt étel az asztalon mire hazaér,tiszta ruha,rend,én csinálom az udvaron a teendők nagy részét mert délig alszik hétvégén. Persze aludjon,de akkor ne mondja azt hogy a fél napja elment,már nem tud semmit csinálni.

Ruhái sokszor szanaszét,gyerekekkel borzasztó türelmetlen lett,kiabál velük abban a napi 2-3 órában amit velük tölthet.

Napi szinten kapom a megjegyzést,hogy biztos pasizok,meg tuti hogy van valakim,hiába mutatom a telefont,hogy nézze meg,hogy csak barátnőkkel és a családdal beszélek,meg se nézi,csak hajtja tovább a szövegét.

Az sem tetszik neki,hogy minden nap fürdök!!!!! Mondtam neki,hogy menjen fürdeni,mert ugye alap dolog volna.erre a válasza: nem izzadt le...és csodálkozik hogy nincs már kedvem vele este se "összebujni"

Ezen kivül kap havonta 250-300 ezret,amiből nekem idead durván 100-at,és abból rendezzem a számlákat,a gyerekeket és még minden mást. Néha vásárol apróbb dolgokat azért ö is a konyhára. Nem nagy dolgok,napi tej,kenyér kakaó.

Mindenről elvárja,hogy beszámoljak,mikor hova kivel megyek.

Hiába kértem szépen,csúnyán,hogy ne gyanusitson,és értsen meg,annyi a válasz,hogy én vagyok a hibás mert én változtam meg.

Fáradt vagyok agyilag is,fizikailag is. Sokszor kérdi,hogy mibe fáradok el???

Neki álom munkája van, ő ennek tanult,ezt is szerette volna csinálni...ha tehetné,a 4 fal közé zárna. Volt hogy a boltba is bejött utánam 5 perc után,hogy mit csinálok,menjek már.

Tanácsokat,véleményeket várok,esetleg tapasztalatot,aki volt hasonló helyzetben! Köszönöm.


2018. júl. 26. 11:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Utolsó,volt már példa ilyenekre is,és nagy viták is lettek. A baratnömmel,akivel igazán jóban vagyunk,hisz egyszerre szültünk,vele csak este tudok beszélni mert munka miatt akkor van fenn. Erre is minden alkalommal megjegyzést tesz,hogy mit csinálok még fenn este 10-11 kor,és hogy miért vagyok fenn olyan sokáig. Ha mondom,hogy barátnözök,vagy pl.youtubezok,és még mutatnám is neki,az a válasz hogy nem érdekli.

Családhoz járás sem tetszik neki. Nővéremmel pl.ritkán találkozol ugy hogy legyen egy kis időnk beszélgetni havi 1-2 x elmegyek,erre megkérdi hogy minek mentem? Mi dolgom volt ott.

2018. júl. 26. 13:16
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig: jobb életed van most, mint amikor külön voltatok? Ha a válasz " nem", akkor kezdj el csomagolni.

Azért építi le a rokonaid és a barátaod, hogy ne tudj senkihez segítségért fordulni. Ne tudj odamenni pár napra, ha baj van. Ő is tudja, hogy mennyire rosszul bànik veled, és ha lenne egy csepp eszed, már megléptél volna. Most azt akarja megakadályozni, hogy el tudj menekülni. Lehet, hogy még nem ütött meg, de ez is csak idő kérdése.

2018. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Most jött haza fél órája. Evett.

A gyerekek nemrég a kocsijából kivettek egy kulcsot,amit nem talál,most azon durrant el az agya. Hozzámvágta,hogy szarul nevelem őket és hogy ki van nyalva a segguk. Mondtam neki,hogy ő meg csak kiabál velük abban a 2-3 órában naponta, erre tök nyugodtan mondta hogy "mert ezt érdemlik"

Mondtam neki hogy a boltba se képes elvinni őket,hogy megmutassa nekik azt a fene nagy példás magatartást,amiről áradozik! Erre azt felelte hogy mert úgyse fogják fel....el is ment itthonról. Elegem van belőle.

Mondtam neki hogy az ő segge van kinyalva.

Az anyja vette neki az autót,ő fizette a törlesztőt is. Ha megszorult,hó végén mindig az anyjához és a nagyanyjához szaladt. De az anyja is közel 2 hete le sem szarja az unokáit pedig majdcsak itt megy el minden nap!

2018. júl. 26. 18:36
 14/25 A kérdező kommentje:
Ja,mondtam neki hogy ne csodálkozzon,hogy már szinte utálják őt a gyerekei, erre csak annyi volt a válasz,hogy "akkor útálnak,nem érdekel"
2018. júl. 26. 18:37
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Jó kérdező, értjük hogy nagy bajok vannak a pároddal.

Amit nem értünk az az, hogy minek vállaltál ilyen emberrel 3 gyereket is, és miért vagy meg mindig vele. Felfogod, hogy egy ilyen apa mennyire ártalmas a gyerekeknek? Mert úgy tűnik nem. Csak lököd róla a panaszáradatot, de tűrsz tovább, és nézed, ahogy kicsinálja a gyerekek lelki világát. Gratulálok kérdező, te sem vagy 100-as, csak a gyerekeket sajnálom.

2018. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%

Tehát már rájöttél egyszer elég hosszú időre!, hogy a pasid mentálisan zizi, aztán valamiért mégis visszamentél hozzá és most folytatja ugyanott...


Hát, nekem sem jutott sok ész. Költözz el a francba tőle.

2018. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
*nekeD
2018. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Basszus húzzál már el otthonról a három gyerekkel..... Azt akarod, hogy a gyerekeid idegileg teljesen kikészüljenek? És magadat ennyire nem becsülöd? Ez nagyon beteg ember. Most csomagolj és lépj le. Ennyi.
2018. júl. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Habár kértem,hogy ne írjatok negatív hozzászólást,azért megköszönöm azt a roppant hasznos választ,amelyikben kifejti egy hozzászóló,hogy "nincs eszem". Higyjétek el,ő nem ilyen volt,ezért is mertem vállalni vele gyerekeket. Amikor megismerkedtünk,benne volt egy szervezetbe,akkor még fontos volt neki minden, és ha csak egy rossz szót is szólt valaki a családjára,ölni tudott volna.

Csomagoljak és menjek. Oké,van hova mennem a gyerekekkel,de ha nem volna? Sokan adjátok tanácsnak ezt,és van hogy énis,de abba igazán nem gondolunk bele hogy ha valakinek nincs családja,segitsége,az hova megy.

Anyaotthon és társai felejtős nekem mert azért annyira nem durva a helyzet.

Ez egy kis falu,albik nincsenek,házak meg másfél milliótól.

2018. júl. 28. 08:26
 20/25 A kérdező kommentje:
Dolgozni meg csak szeptembertől fogok tudni leghamarabb,mert augusztusban áll le minden ovi,így azt sem tudom megcsinálni,hogy hamarabb adom be őket
2018. júl. 28. 08:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!