Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen kivagyok! Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kivagyok! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyre jobban eluralkodik rajtam a betegségem és egyszerűen kikészülök tőle.

Most is minden előjel nélkül kibuktam. Először sírtam, utána begurultam és összetörtem egy tükröt.


Nagyon szeretem a párom, de félek, hogy egyre kevésbé fogja tűrni az ilyen kirohanásaim...

Nem akarok vele szakítani, mert mindketten nagyon szeretjük egymást, de annyira szégyellem és gyűlölöm magam amiatt, hogy nem tudom kontrollálni az érzéseim, hogy egyszerűen nem merek vele lenni. Pedig nagyon hiányzik :(

(Se pszichológus, se pszichiáter nem tud segíteni(probáltam mindent))



2018. máj. 4. 23:04
1 2
 1/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
12%

Felénk az Algopyrin minden nyavalyára megoldás.

Fáj a fejem, egy Algopyrin.

Menstruációs görcsök másfél Algopyrin.

Szorít a cipő, két Algopyrin.

Vegyél be egy szemet.

2018. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az nekem még fejfájásra sem elég. Nemhogy ilyenre.
2018. máj. 4. 23:16
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél füvet
2018. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Fűtől a mentális betegek még 1000x rosszabbak lesznek.

(Nem hiányzik se paranoia se hasonlók)


Komoly válaszokat kérlek!

Nem tudok kihez fordulni már...

2018. máj. 4. 23:23
 5/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
65%

Jaa... most látom, hogy határeseti személyiségzavarod van. Bocs, nem nagyon nézek kulcsszavakat.

Erre az Algopyrin lehet, hogy nem lesz jó, de ártani nem fog.

Amúgy nagyon hosszú pszichoterápiás kezelés. Nincs más megoldás. Végig kell csinálni.

(És ha most megint azzal jössz, hogy te már természetesen mindent is megpróbáltál, akkor arra az lesz a válaszom, hogy jól van, akkor vegyél be Algopyrint.)

2018. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 swagolasz ***** válasza:
82%

A barátod nem fog otthagyni , ha szeret.. Nekem is volt egy ilyen barátnőm és nyugodtan kezeltem a kirohanásait, ismertem milyen és nem vettem fel a dolgait.. Viszont! Hosszútávon nagyon sok energiáját fogja felemészteni, szóval mindig hagyj neki teret.. És ha nagyon ideges is vagy, vagy nagyon rossz dolgok vesznek körül, semmiféleképpen se vezesd le rajta, mert egy idő után meg fog telni a pohár és akkor egy ismert forgatókönyv fog életbe lépni.. Tapasztalatból mondom.


Az én tanácsom: Kezdj el valamit , ami le tud kötni, egy kis kiutat a mindennapokból.. Alkoss valamit, csinálj valamit, amiben kiemelkedő lehetsz, amiben versenyszerűen megállod a helyed. Tök mindegy, hogy mi az, rajz, futás, küzdősport, atletika, éneklés, zongorázás, ami az eszedbejut.. Nem az a lényeg, hanem az, hogy hagyj magadnak sszabad teret, ahol ki tudsz bontakozni.. Amivel ki tudod magad fejezni..

2018. máj. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az okát kell megtalálni, ami kiváltja a dührohamot. Még ha azt gondolod vagy hiszed, hogy minden ok nélkül törnek rád. Ha egyedül nem megy, kérd szakember segítségét minél hamarabb.
2018. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tudósorvosok se tudnak segíteni (amúgy igazán próbáltad, vagy csak bemondtad?) mi itten aligha tudunk.
2018. máj. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Tényleg próbáltam :(


Csak reméltem hogy valakinek van hatásos módszere esetleg :/

2018. máj. 5. 14:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Bipoláris vagy?
2018. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!