Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti haragudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti haragudnátok a párotokra ha egy nagyobb vita alkalmával erősebben neki lökne a falnak mert ott akarod hagyni?

Figyelt kérdés

Mármint nem szakítani akartam csak egy kicsit elmenni valamerre amíg lenyugszunk..:/

Én 25N

ő 28F


2018. aug. 14. 12:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én nagyon megrémültem volna, csalódtam volna benne.
2018. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

7.vagyok.

10.! Nekem is van egy ilyen érzésem.

2018. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mármint ha kiakad természetes neki, hogy fizikailag bánthat? Hát hol van ebben a nem erőszak? Gondolom kiabálni s lealázni is tud majd kedves szépeket mond utánna mindent igérve... Bíztató...
2018. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hú,ha már most ilyen durva akkor mi lesz később? Nem normális dolog,és én csak annyira haragudnék rá,hogy ott is hagynám. Ezek lesznek azok az emberek,akik csak "dühösek" voltak, elcsattan 1-2 pofon,aztán jön a durvábbja..minden rosszindulat nélkül azt javaslom,hogy még idejében zárd le a kapcsolatot..
2018. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Te nagyon semmibe veszed magadat...
2018. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék, hanem kidobnám a fxba. Agresszív idióta.
2018. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szakítok a párommal, akinek az évek alatt egy agresszív megmozdulása sem volt és keresek egy ilyet, mint a te párod! Úgyis unalmas az életem... :)
2018. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Haragudnék? Abban a szent másodpercben kihajítanám mint macskát sz*rni.

Egyáltalán opció, hogy nem?!

2018. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Ott lenne vége a kapcsolatnak részemről.

Exvőlegényem hasonló volt. Folyton beteges féltékenységi jeleneteket rendezett, akkor is ha csak a barátnőimmel lógtam, hűtlenséggel gyanúsítgatott, veszekedett velem a saját képzelgései miatt, hogy én mindenkivel megcsalom (nem volt ilyen), idővel már megszorította a karomat, visszatartott mikor menni akartam, nekinyomott a szekrénynek, hogy visszatartson.

A kapcsolatunk alatt MÉG nem ütött meg. Akkor pofozott fel mikor közöltem, hogy elhagyom, szakítok. Hozzáteszem azért szakítottam mert megcsalt. Ő engem. Visszaütöttem, összepakoltam a cuccom és otthagytam, hiába ordítozott. Bőven elég volt ez. Soha többet semmilyen agressziót nem vagyok hajlandó eltűrni.

Az ilyen viselkedés NEM NORMÁLIS, és előbb utóbb pofon lesz, ha azt tűröd akkor verés is. Jól gondold meg, hogy együtt maradsz-e egy ilyen emberrel.

2018. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ököllel úgy beleb...nék a pofájába ,hogy ottmaradna a nyoma örökre. Engem nemfog senki bántani. Jámbor lélek vagyok,de azt viszont nem tűröm,hogy megüssenek. Olyankor oroszlánná válok. Ne tűrd te se. 23L
2018. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!