Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ex mennyasszonyom szándékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex mennyasszonyom szándékosan nem szedte a fogamzásgátlót hetekig és miutá terhes lett csak akkor mondta el mikor mar a 4. hónapban járt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a ex mennyasszonyommal a beteges féltékenységei miatt. Mikor ezt megtettem ő közölte velem h én nem szakíthatok vele mert 3 hónapos terhes. Ami azért is furcsa mert 1 éve fogamzásgátlót szed. Erre amikor én rákérdeztem h miért csak most mondja el (merő véletlen h pont akkor mikor már elvetetni se lehet) azt mondta rá h ha màr ugyis összeházasodunk akkor egy két gyerek nem akadály és h ő minnél hamarabb akar. Persze miután sokkos állapotombol kikerültem kiderült h az anyja adta neki ezt az ötletet h akkor essen teherbe mert így tuti elveszem. Ezek után pláne nem akarom. És most a nyakamra akarnak sózni egy olyan gyereket akit még nem is akarok és a exem családja kötelez a házasságra. Az exem ráadásul zsarol engem mimdennel h akkor azt fogja mondani h megerőszakoltam stb....

2018. aug. 16. 13:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Amint lehet azonnal egy apaságit kell csináltatni, ilyen esetben nem is 100%, hogy tőled van a gyerek. Azt max. ha a tiéd, akkor gyerektartást nem úszod meg az tuti!
2018. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
18%

Mond azt, hogy a Gyakorin találtál valakit aki a helyedbe lépne.

Én vállalnám a gyereket, igaz kár, hogy nem én dugtam meg.

Mondjuk ez is változhat még.

Én szeretnék sok gyereket, szóval nekem való feleség lenne!

2018. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Azért nem vettem észre mert semmi jelét nem mutatta. Igaz a hányást igen de akkor azt mondta h valami nyavaját elkapott már volt dokinál. Én meg nem is gyanakodtam mivel elméletileg a gyógyszert szedte. A munkám miatt gyakran utaznom kell így nem is igen figyeltem. Alkatilag meg nagyon vékony. Konkrétan semmi nem látszódik rajta. De tényleg terhes ez nem kamu. Tudom h sokan gondolják h kamu az egész sztori. Énis ilyet max filmekben láttam és nem gondoltam volna. De az exem pont emiatt lett az exem. Betegesen féltékeny volt mindig. 2 titkárnőmet is elkergette mert fenyegette őket. Ezek után kész meguntam ezt és már nem olyan volt a kapcsolat mint az elején így ezért szakítottam vele.
2018. aug. 16. 13:38
 14/28 anonim ***** válasza:
31%
Nemhiába mondják, hogy aki dug, az ne csodálkozzon ha gyereke lesz. Nálad is jó sokat jelent egy jegyesség, ha már azelőtt megkértwd hogy picit is megismerted volna. Feleségül persze nem kell venned, miért kéne, meg minek? Hogy aztán az exfeleséged legyen? Persze egy hülye pitsa a csaj, de érdekes módon dugni meg hülyíteni jó volt. Még hogy menyasszony. Egy rossz favicc vagy.
2018. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
55%

Hát, ez cumi. Sajnos a nememből sok ilyen gerinctelen véglény van(nem haragszol, ha nem nevezem nőnek?).


Amúgy egy ilyen nőbe hogy tudtál beleszeretni?A "fax feláll, az ész megáll" alapon? Mert aki erre vetemedik, annak a kinézetén felül nem sok mindent lehet szeretni.

2018. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 peca1000 ***** válasza:
88%

Elzavarod, letiltod mindenhonnan, telefont nem felvenni, apasági tesztet kérsz, ha megszületik a gyerek.


De előtte beszélj egy ügyvéddel.


És legközelebb csak gumival szexelj!

2018. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
38%

Semmilyen zsarolásnak ne engedj. és vedd a kalod.


A gyereket meg vagy te vagy ő felneveli. Bár ha ráhagyod szerintem az ilyen ember, aki és akinek a családja igy viselkedik, az örökbe fogja adni.


Román származásuak? mert azok nyúlnak ezekhez az eszközökhöz kivétel nélkül mindig.


Akinek valóban véletlenül jött össze a gyerek, az tégen semmire nem kötelez, és egy fillért nem fogad el tőled, hanem csendben egyedül felneveli a gyereket, esélyes hogy még nem is tudnál a dologról.

2018. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
80%
Az nagyon genyó dolog volta részéről, én is kivágtam volna , de sajnos ha nem ismered el a gyereket akkor apasági pert fog indítani,( valószínűleg úgyis a tiéd), ha meg elismered,akkor meg majd fizeted a gyerektartást vagy az állam megelőlegezi.
2018. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
*vedd a kalapod.
2018. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Egyébiránt a román ribik, és azok családja csinálja ezt a műsort mindig mikor egy pasi lépni akar.
2018. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!