Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ex mennyasszonyom szándékos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex mennyasszonyom szándékosan nem szedte a fogamzásgátlót hetekig és miutá terhes lett csak akkor mondta el mikor mar a 4. hónapban járt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam a ex mennyasszonyommal a beteges féltékenységei miatt. Mikor ezt megtettem ő közölte velem h én nem szakíthatok vele mert 3 hónapos terhes. Ami azért is furcsa mert 1 éve fogamzásgátlót szed. Erre amikor én rákérdeztem h miért csak most mondja el (merő véletlen h pont akkor mikor már elvetetni se lehet) azt mondta rá h ha màr ugyis összeházasodunk akkor egy két gyerek nem akadály és h ő minnél hamarabb akar. Persze miután sokkos állapotombol kikerültem kiderült h az anyja adta neki ezt az ötletet h akkor essen teherbe mert így tuti elveszem. Ezek után pláne nem akarom. És most a nyakamra akarnak sózni egy olyan gyereket akit még nem is akarok és a exem családja kötelez a házasságra. Az exem ráadásul zsarol engem mimdennel h akkor azt fogja mondani h megerőszakoltam stb....

2018. aug. 16. 13:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem el hogy lehetnek ilyen emberek. Remélem eszedbe se jut ezek után szóba állni se vele, nemhogy elvenni. Fizeted a gyerektartást mert az kötelező és csináljon amit akar, keressen másik balekot.
2018. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
Hamarabb kellett volna gondolkodnod, kedves kérdező! A helyedben azért egy apasági vizsgálatot kérnék. És semmiképpen se vedd el feleségül! A gyerektartást fizeted és kész.
2018. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%
21 elvette és tizen sok év után elvált.
2018. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
57%

amikor zsarol vedd fel diktafonra.

amúgy max gyerektartásra kötelezhet

2018. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
47%

Fizeted a gyerektartást, ha már nem védekeztél.


Tudod, ha nem akarsz gyereket, gumit kell húzni :)

2018. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
3 évig voltunk együtt. Bele szerettem akkor egyetem utolsó évében. De pár hónappal később megváltozott. Ennek ellenére még szerettem. 1 éve kértem meg a kezét és utána lett olyan mint egy boszorkány. Fogamzásgátlót szed jó ideje és emiatt sose akarta h gumit húzzak hozzáteszem a kapcsolatunk elején gumit használtan. Védekezés megvolt elméletben. De ő direkt akart teherbe esni az anyja tanácsára. Most meg fizessek úgy gyerektartást h nem is akartam azt a gyereket. Felnevelni nem tudnám egyedül. Még nem állok úgy anyagilag ezért se akartam gyereket. 26 évesen nekem még korai.
2018. aug. 17. 16:28
 27/28 anonim ***** válasza:
0%

Szex rizikoja terhesseg ez alap emberi torveny mint a naplemente.

Fizetsz ez van

Hogy apa leszel arrol dontesz hogy fizetsz arrol nem.

2018. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nemi erőszak bejelentésére Magyarországon 30 nap van a jelenlegi törvény szerint. 4 hónap után már nem foglalkoznak vele, főleg ha a nő továbbra is veled akar élni és még házasodni is. Az erőszakból fogant gyerekekre nem a 12 hetes abortusz határ vonatkozik, hanem 16 vagy 18 hetes, tehát ha rád akarja bizonyítani az erőszakot , akkor ez nem kifogás, hogy nem vetette el. Ne hallgass a zsarolásra!

A nemi erőszak kivizsgálása és az ítélet meghozása akár hónapokig, évekig tartó procedúra lehet, ami nagyon megerőltető az áldozatnak. Pszichológiai és nőgyógyászati vizsgálatok során kell átmennie, miközben újra és újra elmeséli ugyanazt a történetet mindenféle ügyésznek, jogásznak. Azok is nehezen bírják végigcsinálni, akik valóban áldozatok, és sokszor itt sem ítélik el a bűnöst. Tehát nem kell aggódnod emiatt.


A másik oldalról viszont ha te perelsz, a bíróság is nehezen fogja elhinni, hogy 3-4 hónapon át nem tudtál a veled élő menyasszonyod terhességéről. A vége valószínűleg az lesz, hogy a gyerektartást fizetned kell, de láthatást, felügyeleti jogot nem biztos, hogy kapsz.


A nőtől érthető, hogy ezek után nem akarsz semmit. Ha a gyerek sem érdekel, akkor én a helyedben szó nélkül lelépnék amint lehet, távol tőle és a családjától. Ha perel, akkor a bíróság majd keres hivatalos úton, de a tartózkodási helyedet nem adhatják ki, főleg nem a rokonainak.


Keress egy ügyvédet, hogy minél hamarabb tisztába kerülj a jogaiddal, és ne tudjanak tovább zsarolni!

2018. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!