Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható az, hogy a párom olyan emberekkel ápol jó viszonyt, akik velem ellenségesek?

Figyelt kérdés
Konkrétan az történt, hogy a párommal közös barátaink egy ideje nem keresik a társaságomat, a megszokott közös programokra el se hívnak,gyakorlatilag kiközösítenek. Ennek konkrét okát nem ismerem, mert velem nem közölte senki, csak találgatni tudok, hogy egy "jóbarát" megkavarta azt a bizonyosat. Viszont én nem fogom keresni a kegyeiket és megalázkodni, ugyan mondják már el mi a bajuk velem. Ehhez képest a párom külön-külön szokott találkozni velük, és ilyenkor mindig megkérdezem, hogy nem tartja-e ezt furcsának? Erre az a válasz, hogy már régebb óta ismeri őket, mint én, úgyhogy nem, és nem az ő dolga hogy milyen viszonyban vannak velem. Szerintem ez azért nem így van, mert létezik egyfajta szolidaritás is a párok között.

2018. aug. 26. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Pedig a párodnak van igaza, nem az ő dolga, ezt neked kell lerendezni ezekkel az emberekkel, te vagy az újabb ismerős, téged zavar, menj utána te a dolognak. Az, hogy rákérdezel, hogy mi változott, még nem megalázkodás. Tessék kommunikálni. De ha te ilyen fenn hordod az orrod, hogy te aztán nem fogsz utána menni, akkor könnyen lehet még ex is belőled.
2018. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Igaza van a társadnak.


*Szerintem ez azért nem így van, mert létezik egyfajta szolidaritás is a párok között.


Ez nem így van. Egy normális ember senkit nem kötelez arra, hogy ha ő valakinek vagy egy társaságnak nem szimpatikus akkor stoppot nyomjon neki.

2018. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem elfogadható.
2018. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Jöttek a tipi ellenkező gyk dumák. Mintha egy qrva szóval is mondtad volna, hogy szakítson meg velük minden kapcsolatot már úgy adják elő. Na mindegy, igazából nem csodálkozom.


Térjünk az éredmi válaszra. Igazad van olyan szinten, hogy ha más nem rákérdezhetne náluk, hogy "ez most mi"? És tényleg, ha nem adnak normális választ, akkor kalap kabát. Magyarán megvédhetne téged és őt is felháboríthatná ez a viselkedésük. Látszik nem tart családtagnak, akit ha bántanak, akkor kvázi őt is bántják és nem véd be. Vagy csak ilyen töketlen. Azért beszédes a viselkedése...

2018. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Bocs, de felnőttekről van szó, nem? A kérdezőnek is a szájában lehetne a nyelve, ne viselkedjen úgy, mint egy dedós, aki megy árulkodni anyucinak vagy a tanítónéninek, hogy nem barátkoznak vele a gyerekek és csináljon valamit. Egy felnőtt ezt le tudja rendezni felnőtt módjára és nem mást szalajt maga helyett utána járni a dolgoknak. Ha valakinek megváltozik a viselkedése velem szemben, és engem ez zavar, akkor én egyenesen azzal az egyénnel akarom rendezni, odamegyek hozzá, megírom neki, rákérdezek. De ha a kérdező nem érzi felnőttnek magát, akkor rossz kategóriában van a kérdés.
2018. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
#5 Ez valami elemi kötekedés vagy a szimpla értetlenkedés? Nem az a lényeg, hogy a kérdező ne tudna nekik szólni vagy, hogy konrétan a barátjától várja a megoldást, hanem, hogy a nagy párjának még eszébe se jutott egyáltalán kérdőre vonni a nagy ismerősöket. Hogy teljesen jól el van ő úgy, hogy párját közbe kiközösítették. Hát ez valóban teljesen jó viselkedés. A kislányok is erre vágynak az óvódába. Szőke herczeg fehér lovon, aki még ilyen verbális szinten se képes őket megvédeni.
2018. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha a párommal ellenséges bármelyik barátom, annak én azért kíváncsi lennék az okára. Még a végén kiderülnének olyan dolgok akármelyik félről, amit eddig nem láttam bennük.

Ettől függetlenül nem erőltetném őket egymáshoz. A barátaimmal és a párommal is sok szabadidőt töltenék, de külön-külön.

2018. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem is kell kérdőre vonnia őket, felnőtt emberek, nem ovisok.
2018. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

"Jöttek a tipi ellenkező gyk dumák. Mintha egy qrva szóval is mondtad volna, hogy szakítson meg velük minden kapcsolatot már úgy adják elő. Na mindegy, igazából nem csodálkozom."


Azért a kérdés címe elég megtévesztő, ha keresed azt a "qrva szót", akkor abban megtalálod. Persze lehet, hogy csak bénán fogalmazott, de ezért ne vesd az olvasók szemére, hogy rögtön rosszra gondolnak.

2018. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

Kimásolok pár kulcsrészletet:


"a párom olyan emberekkel ápol jó viszonyt, akik velem ellenségesek"


"a párommal közös barátaink"


"már régebb óta ismeri őket, mint én"


Na szóval itt a kérdező párjának a barátairól van szó, nem valami jöttment idegenekről, akikkel a párja mostanában elkezdett haverkodni, a kérdező később csöppent bele ebbe a társaságba, a kérdező párjának már korábban is a barátai voltak ezek az emberek. Miért kéne régi barátokkal összerúgni a port? A kérdező az új ember a csapatban, neki kellene nyitni és lépni feléjük, és megkedveltetnie magát.

2018. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!