Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akinek a párjának van exfelesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek a párjának van exfelesége! Ti hogyan jöttök ki az volt feleséggel? Mennyire szól bele az életetekbe, ha esetleg gyermek is van az exházasságból?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Exfeleseg vagyok. Nincs kozos dolgunk az uj felesegevel,sot exferjemmel is csak a gyerekekrol kontaktolunk heti ketszer. Orulok h normalis a gyerekekkel es ennyi.
2019. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam új barátnő is, most meg exfeleség vagyok. Amikor barátnő voltam, az elején utált az exnej, de egy év alatt kábé, amikor rájött, hogy jól kijövök a gyerekeikkel, és a tinivel pár problémában segítettem nekik, akkor végül megtört a jég, és elfogadott. Még kávéztunk is együtt, beszélgettünk is, nem lettünk barátnők, de normális lett a viszonyunk.

Most én vagyok az exnej, van két gyerekünk, és - tanulva az előzőekből - én első perctől elfogadó vagyok, sőt, druķkolok, hogy az expárom találjon egy normális nőt. Én már elengedtem őt érzelmileg, új kapcsolatom van, és ha az apás hétvégék jól alakulnak, én csak nyerek vele. A gyerekek nyugodtabbak, nekünk van "felnőtt-időnk", és az apjuk is együttműködőbb.

Ugyanezen okokból nálunk láthatási idő sincs. Ha vinni akarja a gyerekeket, szól, és viheti. Nem heccelem őket az új párja ellen, sőt, igyekszem segíteni a jó kapcsolatot. Másfél éve vagyunk így, egyelőre nagyon jól működik. Vannak néha viták, de csak annyi, mintha együtt nevelnénk őket, és sosem az új pár miatt. Igaz, az exem párja szerencsére tényleg normális.

2019. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam mindkét státuszban, eleinte nagyon furcsa volt, de mindannyian törekedtünk az együttműködésre, sikerült is.
2019. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!