Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti ilyenek miatt szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenek miatt szakítanátok?

Figyelt kérdés
Ha például kicsit rendetlen lenne, vagy például büfizne előtted. Szoval külsőségek miatt.
2019. febr. 7. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogy. Egy komoly kapcsolatban nem lehet elvárni, hogy az ember úgy éljen, mint egy kirakati bábu. Van egy határ, ameddig kifejezetten jó, hogy a párod annyira a bizalmába fogad, hogy el meri engedni magát előtted. De ha túlzásba esik, az már inkább igénytelenség.

Ez a határ mindenkinek máshol van. Vannak dolgok, amik jobban zavarnak és kevesebbet viselek el, és olyanok is, amik nem zavarnak annyira. Ha ezekben passzolunk, eszembe sem jutna szakítani. Ha rosszul lennék a büfögéstől és folyton csinálná, akkor természetesen igen.

2019. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindent elfogadtam tőle és ő is tőlem. ( egyvalami még necces, hogy en nyitott ajtónál is tudok wc- zni - nőként- na, az zavarja,Rámcsukja , ha úgy hagyom :) ) na, de az a lényeg, hogy emiatt nem kell szakítani meg valakivel......
2019. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* még
2019. febr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés?

Nyilván nem.

Aki ilyenek miatt szakít, annak nem lesz hosszú kapcsolata soha.

2019. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek természetes dolgok mint a bufoges nem tarthatjuk bent mindig. Ez nem ok szakításra és a kis rendetlenség sem.
2019. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Büfögés, fingàs természetes dolgok. Nem osztom meg az életem olyannal aki ezen finnyàskodik, plàne nem fogom otthon visszatartani, mert kényelmetlen, bőven elég hàzon kívül. Mégis ki mellett érezze jól, engedje el magàt az ember, ha nem otthon a pàrja mellett? és wcre se rohangàlok ilyenek miatt példàul mint a mérgezett egér. Szellőztetés, légfrissítés azt csókolom. Akinek nem tetszik, kívül tàgasabb.

Ha rendetlen, az nem zavar, ameddig eltakarít maga utàn. Napokig azért nem élnèk kupleràjban és a cselédje se leszek senkinek, hogy utàna szedegessem mindennap a rumlit, szemetet. Igen, ezért szakítanék. Ettől még van hosszútàvú kapcsolatom 9 éve. Hàzasok vagyunk.

2019. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lol, jó hogy nem azért, mert pisilni megy. Igen böfögünk egymás előtt, és néha fingunk is egy kiadós babfőzelék után ;) néha szólunk a másiknak dobdjon be egy wc papírt, beszélünk hüvelygombáról hasmenésekről és "nézd már meg a seggemen ezt a pöttyöt légyszíves" kérések is vannak. Ezen kívül mindketten kultúrált emberek vagyok ne két parasztot képzeljetek el.

Viszont úgy gondolom ha egy kapcsolatban eljuttok arra a szintre, hogy az ő teste a tiéd is és fordítva akkor ezek teljesen természetes dolgok.

(A rendetlenség meg javítható rengeteg trükkel. Ezek miatt szakíta fasság)

2019. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, ezek miatt még fel is jelenteném!

Exemet kidobtam, mert napi többször pisilni járt, meg mindig pislogott miközben beszéltem hozzá, hihetetlen mit meg nem engednek maguknak manapság az emberek!

2019. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!