Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom nem egyszer mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem egyszer mond nekem duheben olyat, hogy szetrugna a fejem, legszivesebben megolne stb. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Szerinte ez minden csaladban elofordul, es az a lenyeg, hogy sosem bantott.
2019. febr. 10. 13:48
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Koszonom a megerositeseket. Ez nalunk ugy nez ki, hogy egy honapig normalis, aztan valami aprosagon elszall az agya, mint valami pszichopatanak. Sokaig mentegettem, mar nem tudom, nem akarom. Senkinek nem beszeltem errol, kellett valami visszajelzes, hogy vegre jo uton jarok.
2019. febr. 10. 14:06
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hívj oda egy ismerősöd, barátod, biztos, ami biztos.
2019. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%

Lehet drogozik,, hivj segitséget az ilyet nem könnyü kitenni,és lehet szétrugja a fejed h uj ingyen lakhatás nőt kell keresnie.

40N

2019. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha ezt tűröd, eljön az a pillanat, mikor meg is teszi. Ezt semmi kép ne várd meg. Szerintem jó döntést hoztál.
2019. febr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó úton jársz, pont most olvasok erről egy könyvet.


Gondolj abba bele, hogy ha megütne (vagy rosszabb), akkor lett-e volna jele? Igen, lett volna, amiket most leírtál.


Okos ember ezen jelek láttán lelép.

2019. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem akar menni, akkor hívd fel egy haverod, bátyád, apukád, akárkit, hogy segítsen.

Normális ember iylenkor lelép.

2019. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
3: Semmit nem látunk vonzónak az "ilyeneknél", de ez nem így kezdődik... Jómagam is belefutottam egy ilyen emberbe, sokáig titkolta ezt a dolgot, csak fél év után, összeköltözéskor derült ki, hogy milyen. Az ő utolsó mondata az volt, hogy "ha így rinyálsz, megütlek". Az egész vita öabból pattant ki, hogy "az asszonynak az a dolga, hogy kiszolgálja az urát", és mivel tiszta ruhát akart, én meg megmondtam, hogy mosson, ezért így sikerült. Én azonnyomban összeszedtem magam, miután a falnak nyomott és kiszabadultam belőle. Később, mikor elvittem a cuccaimat, akkor telefonált épp az anyjának, és ecsetelte neki, hogy "nem tudja, mi történt, csak úgy kiabálni kezdtem, és az okát sem tudja, hogy miért megyek". Később megtudtam, h nem ez az első ügye, még rendőrségen is volt, és otthon, az anyjával is vehemens. Én egy percet sem maradtam a közelében, miután ez megtörtént, csomagoltam, mentem. Szóltam két barátnőnek, hogy jöjjenek, segítsenek. Akkor meg azt mondta, hogy ezt én direkt így rendeztem, hogy felmérgesítettem, hogy elmehessek... No komment...
2019. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
25%
És úgy egyébként mit láttál benne, amikor megismerted?
2019. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ugyanazt tudom mondani, mint az egyik valaszolo. Amig nem eltunk egyutt, sosem volt ilyen kirohanasa. Hatalmas szerelem volt. Uriembernek ismertem meg, aki a tenyeren hordozott. Aztan jottek szepen sorban ezek a kirohanasok, egyre surubben. Na meg az eskudozesek, hogy az utolos volt.
2019. febr. 10. 14:43
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmi zsarolás a gyenge és hazug emberek fegyverára.

Azt kell hogy mondjam de látszik milyen emberek képesek a valódi változásra.

Ha beszélhetünk lelki evolúcióról, akkor ez az ember valószínű azon a fokán áll még aki ezt az életét ebben a beteges állapotban tölti ell, lehet neki már késő a változáshoz, netán egy gyerekkori trauma vagy valamilyen kóros mentális és vagy fizikai függőség még tetézi a problémát.


Olyan emberrel ismerkedj aki nem csak látszólag úriember, vannak erre utaló jelek. Szenvedélybetegség általában lelki deformáció ami az ő ön nem elfogadásából adódik, úgyhogy az ilyen ember maximum magától változik meg de másért vagy más által ritkán.



F/32

2019. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!