Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom nem egyszer mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem egyszer mond nekem duheben olyat, hogy szetrugna a fejem, legszivesebben megolne stb. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Szerinte ez minden csaladban elofordul, es az a lenyeg, hogy sosem bantott.
2019. febr. 10. 13:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%
17 vagyok. Nem, nem normális. De ha még mindig ott vagy, akkor te is cinkossá válsz a dologban, mivel hagyod magad.
2019. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Az en lakasomban elunk. Kertem mar hogy koltozzon el, ilyenkor ordit, hogy ez az o lakasa is, itt el, es nincs hova mennie.
2019. febr. 10. 15:15
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rakd ki a szűrét.
2019. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ki a túrót érdekli h nincs hova mennie oldja meg nagyfiú már szerintem.
2019. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
71%
Költözz el ideiglenesen meglátod elfog huzni,mert max a lakhatását látja benned..
2019. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te lakásod akkor negteheted, hogy kiveszel egy szabadnapot és amikor nincs otthon kirakod a cuccait. De azonnal zárcsere, vannak jogaid! Költözzön ahova akar, de készülj fel fenyegetözésre, zsarolásra. Ezt szeretik eljátszani akik ilyen-olyan oknál fogva ingyen laknak valakinél és nem akarnak elköltözni. Nekem ezt annak idején egy nyomozó mondta a rendőrségen nem hivatalosan egy problémás albérlőnél. Ha nem akarsz hónapokig egy ilyen emberrel a nyakadon élni és esetleg bíróságra járni.
2019. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer tolna nekem ilyet valaki, nem hatna meg, még ha az utcán is kell laknia, én kiraknám. Hidd el, végignéztem, ahogy anyám senyved egy ilyen mellett, nem kérnék belőle. Érzelmileg zsarolni fog, gondolom, már most is csinálja, de NE sajnáld meg. Mert már megsajnáltad gondolom elégszer.

Semmiképp se adj arra, hogy ha hirtelen újra normális lesz, és elkezdi adni, hogy megváltozik, meg szeret, meg megbánta. Sose fog megváltozni. Ez az én véleményem, lehet, hogy szívtelen vagyok.

Mindenképp avasd be az ismerőseid, hogy vigyázzanak rád, és érjétek el, hogy menjen el. Ki tudja, meddig fokozódik a dühe?

2019. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen exem. Szerencsére nekem van két bátyám is.

Úgy kezdtem, hogy elköltöztem másfél hónapra a nagymamámhoz, neki meg megmondtam, hogy mire visszajövök, tűnjön el. Előtte már ő is előadta ezt a nincshovamennem dumát.

Utánam jött. Könyörgött. Ajándékot hozott. De hajthatatlan voltam.

Persze nem ment el a másfél hónap végére sem. Na akkor szoltam a bátyáimnak. Amikor nem volt otthon, összepakoltuk a cuccait, és kiraktuk a kapu elé. Hazajött, balhezni akart, bátyám ment ki beszélni vele. Ezutan elment.

Érdekes módon már aznap este is volt hol aludnia. Mocsoknak éreztem magam, de nem volt más mód. Utána olyan volt, mintha egy mázsa terhet vettek volna le rólam. Az ilyen beteg emberek szép lassan a te energiádat is elszívják, ha hagyod. Ne hagyd! Sok szerencsét es kitartást neked!

2019. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megkérdezik, hogy miért fontos, hogy a pasinak legyen lakása: EZÉRT. Nőként nekem van, de ha ideköltözik és elkezdi ezt tolni, hogy teszem ki? Nincsenek férfirokonaim, se ismerőseim.
2019. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!