Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Szerintetek? Tudom hosszú lett, bocsi.

Figyelt kérdés

Párommal 4és fél éve vagyunk együtt imádjuk egymást nagyon a mai napig,és együtt akarjuk leélni az életünk,babát vállalni meg minden ami szép és jó :-)


Gond a következő,ami nem is szó szerint gond csak nekem rosszul eset: Esküvőnkről szerettem volna vele beszélgetni,hogy kell választani bevónuló zenét meg ilyenek és mikor mondtam neki,hogy megszeretném mutatni nekem melyikek tetszenek egyből az volt a válasz "jajjj az az eskűvő" én erre felháborodva azt mondtam neki nem érdekel innentől a téma majd lesz esküvő ha ő foglalkozik a dolgokkal.

Másik ma csináltam húsos palacsintát mindenkinek ízlett szereték el is fogyot,ő megette de azt mondta ilyet ne csináljak többet mert neki nem nyerő.

Meg a másik meggint csak szóba jött a baba és azt mondta ha terhes leszek inkább felköti magát,persze azt mondta csak hülyáskedet de én ezekre nagyon kiakadtam...


2011. ápr. 10. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl.Ez egy tetű.Dobd ki!
2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem és tudom,hogy ő is szeret de néha kicsit elbizonytalanodom a hülye mondatai miatt.Én megmondtam neki,hogy ha xy éves koromig nem lesz babánk akkor majd lesz mástól.Erre azt mondta ha nekem az kell,oké.Szerintem szeretne babát csak húzza az agyam.
2011. ápr. 10. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:

"imádjuk egymást nagyon a mai napig,és együtt akarjuk leélni az életünk,babát vállalni meg minden ami szép és jó :-) "


Én a helyedben ezen elgondolkoznék. Ő nem biztos, hogy így látja.

2011. ápr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Téged kicsit elvakít a szerelem.
2011. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem el kell beszélgetnem vele,de ha nem szeretné a babát meg a kapcsolatot akkor nem akarta volna,hogy költözzünk össze és karácsonykor nem jegyzett volna el.
2011. ápr. 10. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből azt írogálni hogy "dobd ki".

Szerintem csak lehet kezd bepánikolni a párod. Attól még szeret, de lehet hogy kezd felgyülemleni a sok stressz benne. Elvégre nagy lépés és felelősség egy esküvő, baba, közös jövő stb. Ez megrémiszti néha a pasikat.


Én a te helyedben hanyagolnám kicsit a témát, had kapjon kicsit levegőt. Már nem fog látni annyi hibát a dolgokban, mert egész egyszerűen így vezeti le a feszültségét.


Masszírozd meg esténként, kényeztesd kicsit, figyelj oda rá jobban. hagyj neki kicsi levegőt. Lepd meg egy esti fürdővel, had érezze hogy főnyeremény vagy és nem kell megijedni.


Szerintem teljesen normális hogy stresszel és így mutatja ki. Én ugyan nő vagyok, de én is hasonló képp szoktam "hisztizni" durcázni ha van valami feszültség bennem.

2011. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16:20as válaszolónak:

Igen én is ezeken gondolkodtam,egyértelműen eszembe sem jutott a szakítás,4és fél évet nem dobok ki egy kis "hiszti"miatt!Amúgy nagyon figyelmes velem,a múlt héten 2szer is kaptam tőle csokit (a kedvencemet),este mikor alszunk átölel,simogatja a pofim míg ébren vagyunk,délutános héten este mindig megvár..én az ilyen kis apróságokat nagyon tudom értékelni :-)

szerintem hagyom kicsit a baba és esküvő témát.

2011. ápr. 10. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!