Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már hogy végig néztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy végig néztétek, hogy a párotok nagy wc-zik? Nem kellemetlen? Ez olyan kiszolgáltatott helyzet? Vagy csak én érzem annak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 01:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Nem is tudom, miért kéne végignézni, nincs benne semmi érdekes.

2019. febr. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2019. febr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Én a volt párom rengetegszer ő engem soha.

Én még úgy is utáltam elmenni, hogy egyáltalán a közelbe van, de az már teljesen hétköznapi volt, hogy ő csinálta előttem. Érdekes:D

N

2019. febr. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Én igen. A páromat jobban zavarta, mont engem, de én nem hiszem, hogy ennek nagy ügynek kellene lennie, elvégre ha együtt fogunk élni, akkor nem "titkolhatjuk" egymás elől a dolgot. Ő még nem látott engem, fordítva azért nem tetszik, mert nő vagyok, és bár nyilván tisztában van vele, hogx na, mi történik, nem szeretném elvenni a kedvét tőlem... Persze előbb-utóbb gondolom látni fog. Számomra nem kiszolgáltatott helyzet, inkább elktpesztően kínos.
2019. febr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Közel 10 év együttélés után is meg tudjuk oldani, hogy ne lássuk egymást xarni. A varázslat neve ajtó.

Nem titok, h nem szivárványt eregetek rózsaszín csillámpónik társaságában, vattacukor-illatfelhőben, miközben a háttérben lágy dallam szól, de attól még alap, h békében hagyjuk a másikat szharni.

2019. febr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt. Nem is ertem, meg együtt elve sem, hogy hogyan kellene hogy egyaltalan eloforduljon ilyesmi (es minek?). Eszem agaban se lenne vegignezni senkit, es en sem tarva nyitva hagyom az ajtot. Azt hittem, ez normalis emberek között igy mukodik.
2019. febr. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
A szüleimnél és nálam is van ajtó a WC-n, és be lehet zárni, ha valaki végzi a dolgát, nem kell végignézni.
2019. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Volt csajom folyamat előttem xart, még videót is küldött róla. Nem zavart, ő viszont egyszer sem látott engem, én gátlásosabb voltam.
2019. febr. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Amíg nem ismertem testközelből a szeparációs szorongást, addig nem látott a párom wcn.

Na egy 18hónapos picinek aki már lilára sírja magát az apja kezében...

Utána, hogy utánam tudjon jönni, nyitva volt az ajtó, és egy idő után simán ment a dumálás is, nagyjából fel sem tűnt, hogy a másik épp alkot. Amikor már a törölgetés jött, akkor azért hagytuk a másikat.

Már nagyok a gyerekek, újra zárjuk az ajtót.

2019. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ennyi privátszférát tartok, nem kell a párom nézze, mit művelek wc-n, vagy hogyan szőrtelenítem magam.
2019. febr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!