Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már hogy végig néztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy végig néztétek, hogy a párotok nagy wc-zik? Nem kellemetlen? Ez olyan kiszolgáltatott helyzet? Vagy csak én érzem annak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 19. 01:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nálunk közös a mosdó a wc-vel.

A párom szeret is beköltözni, sokszor sokára 'érkezik' a produktum.. Néha muszáj bemennem, vagy behiv... Öt nem zavar(ná), de nekem kellemetlen ott lenni...

2019. febr. 19. 09:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk közös a mosdó a wc-vel."


A szüleimnél külön van, nálam egyben, de akkor sem nyitunk be, ha a másik épp a WC-t intézi. Én ebben szocializálódtam. Gyerekkoromban a szüleim is csak betegség idején nézték, mit alkotok, meg amikor mintát kellett vinni orvoshoz.

2019. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is közös a mosdó a wc-vel. És ezen az egybefürdőszobán van ajtó, ami csukható.

Soha nem fogom tudni felfogni, mi keresnivalójuk van embereknek a budiban, miközben valaki más trónol.

2019. febr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A párom látott már engen enni,inni,spiccesen,aludni,pisilni,hányni,ruhanèlkül,de ezt az egyet meghagyom magamnak. Különben sem menne,ha kozben néznének. Mikor koleszos voltam,és volt valaki a mellettem lévő vc ben,az is zavart.

Míg nálunk lakott a párom fia,ő colt olyan,hogy egyaltalán nem zavartatta magat. Mire vègre sikerült azt elérnem,hogy legalább az ajtöt csukja be,utána elkezdett xarás közbe artikulátlan hangokat kiadni,majd jöttek az eredményről a mondatok. Pl fektetem a kábelt,nem akar kijönni,mekkorát szartam stb...

Nagyon égő tudott lenni,főleg mikor kijött a wc ből és meglátta hogy kozben jött valaki.

35N

2019. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ugyan miért néztem volna végig? Semmi érdekes nincs benne, ráadásul ezer jobb dolgom van ennél. Ha meg ennyire sokáig tart neki akkor változtasson a diétáján vagy menjen orvoshoz, mert ez egyáltalán nem normális.
2019. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító.
2019. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem állatok vagyunk, hogy ennyire ne zavarjon. Teljesen alap, hogy ilyen dolgokat az ember privátban intézhessen.
2019. febr. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Én még anyukám előtt se tudnék nagy dolgot csinálni, pedig ő a szaros seggemet is törölte anno.
2019. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Párom néhány dologban az a tipikus "ősember", nyitott ajtónál végzi eme tevékenységet és, mivel képes kb. negyed órákat trónolni, előfordul, hogy látom, mert kell valami a fürdőből, vagy kiteregetek, közben dumálunk... :D .

Én még pisilni sem tudok, zárt ajtónál úgy, hogy ő is hátul van, nem hogy kábelt fektetni, nem vagyunk egyformák. Eleinte fura volt, de mostmár nem zavar a dolog, szeretem az "ősember énjét" is :).

2019. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!