Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lépjek túl az barátnömön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az barátnömön?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk voltunk a barátnömel,sajnos elhibáztam a kapcsolatunkat! Túl féltékenyeny voltam ! Ez miatt egyszer szétmentünk !Sajnos azt mondta nekem nem szeret de aztán mind ketten adtunk még egy esélyt a kapcsolatunknak és vissza szereztem őt azzal a feltételell hogy nem leszek már olyan mint mikor elsönek elment pont az sok féltékenység miatt !

Szóval megint eljutottunk arra a szintre hogy külön vagyunk de ö már nem akkar velem együtt élni :'(

Nem tudom mit tegyek hogy elengedjem öt és túllépjek az egészen.

Nagyon fájmert minden reggel ahogy kinyitom a szemem mitha hallanám a hangját hogy suttogna a fülembe mint szokott !

Érzem hogy nagyon nagyon szeretem öt tiszta szivemböl !

És pont ez miatt megkértem a kezét !

Azt mondta hogy "nem" és arra jutottunk hogy teljesen elveszittem a bizalmát és maximálisan másodjára telt be a pohár ! Nagyon valoszinü hogy nem jön vissza !

Mit tegyek hogy vissza szerezem öt?

Mit tegyek hogy könyebb legyen ?

Mut tegyek akkor ha azt mindja nem leszünk együtt ?

Teljesen kétségbe vagyok esve már 1 hete távol van töllem és kezdünk elidegenedni is egy szinten

Valaki ha tud segitsen nekem mert bele őrülök !



A válaszokat elöre is köszönöm !


2019. febr. 20. 06:19
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Hagyd élni!

Én is beleőrültem az első komolyabb kapcsolatom utáni szakításba.


Mielőtt valaki lepontozz, olvassa el, az ehhez a kérdéshez adott válaszomat: (mivel hosszú, nem írom ki mindenhova újra)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Második oldal, 20#-as válasz enyém.


Sok dologban viselkedtem idiótaként, amiért azt kell hogy mondjam, megérdemeltem, hogy szakított. Olyan élethelyzetben, amibe voltam, nem volt könnyű normálisnak lenni.

Belebolondultam, hogy vége lett és 5 év után is, ugyan úgy fáj, mint ha csak tegnap lett volna. De aki már nem kellene vissza.

Bár, vicc az egészbe, hogy tavaly megkeresett januárba, barátkozni akart, 3 és fél évvel később, a szakításunk után.

De mivel nem lettem túl rajta, és vissza is ment az egyik exéhez, akire írta, hogy mennyire szereti a gyereket.. nekem rosszul esett marhára és inkább tiltottam. Nem vártam meg mi lett volna a vége, hogy tényleg barátnak akart e csak.

Amúgy azzal a sráccal egy hónapot nem volt együtt. Megcsalta, aztán 10 hónapig volt azzal, akivel csalt, aztán azt is csalta, kitudja mikortól. Most a másikkal van együtt.

2019. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, sajnos meg kell tanulni élni nélküle / nélkülük. Előtte is volt életed, mikor nem volt az életed része, egyszerűen csak vissza kell térned ahhoz a kiindulóponthoz, mikor még nem volt az életed része.

Erőltetni kár, mert nem a tulajdonod.

Ha nem érzi magát jól veled, joga van tovább lépni.

2019. febr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt felejtsd el. Neked nagy problémáid vannak, de nem a kapcsolatodban, hanem magadban. A féltékenykedés mindig a saját önbizalmad hiányának kivetítése az aktuális párodra. Amíg ezt nem teszed rendbe magadban addig értelmetlen egyáltalán azon gondolkodni, hogy párkapcsolatod legyen, mert úgy is ide fog jutni az összes. Ne vedd sértésnek, de nem csodálom, hogy a párod már nem akart veled lenni én sem bírnám, ha valaki folyton alaptalanul féltékenykedne és nem lenne képes bízni bennem, holott semmi rosszat nem tettem. Kaptál egy esélt tőle ezt elszúrtad, szóval törődj bele, hogy őt már nem kapod vissza, maximum ha tényleg rendbe tudod magad szedni, de ehhez idő is kell és nem is biztos, hogy ő be merné ezt vállalni harmadjára is. Szerintem prónáld meg célként kitűzni magadnak, hogy helyretedd az önbizalmad és erre összpontosítsd az energiáidat. Ez talán el vonja egy picit a figyelmedet is arról, hogy hiányzik. Én mindig is azt tartottam, hogy egy embernek képesnek kell lennie egyedül is boldogan élni, megtalálni az élet örömeit, ha ez megy csak akkor tudsz utána olyan kapcsolatot kialakítani, ahol nem elnyomod és birtoklod a másikat, hanem őszintén tudod szeretni és megbízni benne.
2019. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!