Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek korai így összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai így összeköltözni?

Figyelt kérdés

Párommal kb 8 hónapja ismerjük egymást, 4 hónapja vagyunk együtt. Mind a ketten szeretnénk már szabadulni a mérgező szüleinktől, ezért mindketten tervezzük a különköltözést. És felmerült, hogy ha már úgy is elköltözünk akkor összeköltözhetnénk.

Igazából kicsit sem félek ettől, olyan összhang van közöttünk ami eddig egyik párommal sem volt. Nagyon hasonlóan gondolkozunk mindenről, teljesen éretten gondolkozik és viselkedik. Nem vagyunk régóta együtt, de amikor egymásnál vagyunk gyakran főzünk együtt, vagy rendet rakunk stb. Szóval a házimunka részétől nem félek, biztos vagyok benne, hogy segítene mindenben. Persze 8 hónap alatt nehéz teljesen megismerni valakit, de annyira jól működik a kapcsolat, semmilyen problémánk nincsen.

Viszont nyilván ha logikusan nézem akkor nem sok az a 4 hónap kapcsolat, egyedül ez tart vissza kicsit. Nyilván nem akarom azt, hogy összeköltözünk utána meg pár hónap múlva vissza ha kiderül valami ellentét vagy ilyesmi. Nem sok esélyt látok erre és simán belevágnék, de azért érdekel mások véleménye meg tapasztalata. Van annak értelme, ha most külön költözünk amíg tényleg megismerjük egymást aztán 1-2 év múlva össze?

Mind a ketten dolgozunk tehát anyagiakkal nem lenne gond természetesen.


2019. márc. 2. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Egy közös albérletbe simán, ez nem visszacsinálhatatlan, ha nem működik.
2019. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá! Egy közös albérlet szuper lenne.

Mi 6 hónap után cuccoltunk teljesen össze. Immár lassan 3 éve.

Szerintem igaz az, hogy lakva ismeri meg az ember igazán a másikat.

Szeretem, hogy együtt élünk, én örülök, hogy viszonylag hamar összeköltöztünk.

2019. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen akadály. Nem a kezed kérte meg vissza lehet csinálni amikor akarjátok.
2019. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem vesztegetitek egymásra az időt, ha kiderül nem megy az együttélés.
2019. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából több évig együtt járni is felesleges együttélés nelkul, mert még utana is kiderülnek dolgok. Olyat ne tégy még amit nem tudsz visszafordítani.
2019. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!