Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy sok nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok nő az ismerőseim közül nem lép ki a rosszul működő házasságából és eltűr minden megaláztatást anyagi javakért cserébe?

Figyelt kérdés
30-40 év körüli nőkről beszélek. Otthon igazi csicskák, a férjük kutyába se veszi őket. Semmi gyengédség, némelyik ismerősömet fizikailag is bántalmazza a férje. Viszont ezek a nők majdnem teljesen el vannak tartva. De mindig panaszkodnak. Mikor a válást tanácsoljuk nekik, mindig van kb. 10 féle magyarázatuk arra miért nem akarnak külön költözni. Szerintem meg lusták elmenni rendes munkahelyre dolgozni, hogy eltartsák magukat. Igazi gyávák. Mi a véleményetek?
2019. márc. 18. 19:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Ők így szeretnek élni. Nincs ezzel baj.
2019. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Sok szeretőt is tart.

Nem olyan rossz ez.

2019. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Ilyen barátom soha ne legyen, mint amilyen te vagy! Ilyeneket írni egy barátodról, szerinted normális: "lusták elmenni dolgozni, igazi gyávák, stb."?!

Szerintem foglalkozz a saját dolgoddal, és te még véletlenül se tanácsold senkinek, hogy váljon el!

A saját portáson nincs mit söpörnöd?

2019. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igen, olyan nők is vannak köztük, akik szeretőt tartanak. Ez általában ki is szokott tudódni. A férj pedig jól megveri a nőt és a szeretőt is.
2019. márc. 18. 19:39
 5/27 A kérdező kommentje:
Ezek közül egyik se a barátom. Írtam ilyet?
2019. márc. 18. 19:40
 6/27 anonim ***** válasza:
48%

Nem szokott kiderülni.

Oké, a férj szarba se nézi, de kit érdekel, mikor el van tartva, jólétben él, tud szeretőt tartani és ráér a gyerekeivel foglalkozni.

Másrészt a férj úgy sincs otthon sokat, szal mondom, nem olyan rossz felállás ez.

2019. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Itt felénk falun sok helyen kiderült már.
2019. márc. 18. 19:51
 8/27 anonim ***** válasza:
31%

Ilyen ismerőseid vannak sokan? Ciki...

Neked ezzel mi dolgod van? Irigykedsz?

2019. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy kérdésekkel foglalkozó oldal, így én is feltettem egy kérdést.
2019. márc. 18. 19:56
 10/27 anonim ***** válasza:
10%
Női logika: Elviselek bármit,cserébe fizetik a szolit,a műkörmöt,shoppingolni járok+a wellness hétvégék.Ja,és az élettársam jóképü.Ha külön megyek,miből fogok megélni?Nekem ez így jó.
2019. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!