Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit illik/szabad várnia a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik/szabad várnia a párnak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Adott két fiatal lány, akik összefogtak nehány évvel korábban, hogy kirepülhessenek otthonról. Közös albérletben indultak el. 4-5 év alatt összeszoktak, a munkahelyük megszilárdult. Stabil párkapcsolatot viszont csak az egyikük talált. A pár, (nyilván nem egyik napról a másikra), eljutott addig a döntésig, hogy együtt, egymással szeretnének élni. A szingli barátnő viszont nem lenne képes egyedül vállalni az albérletet. Ha a két lány keres új bérlőt, még mielőtt a kilélési szándék hivatalossá válik, azzal a szingli lány jobban jár. Több idejük van, senki nem siettet senkit. De ha a szingli lány nagyon válogatós, akkor ez elhúzódhat. Valahol természetes, hogy válogat, hiszen eddig egy barátnővel lakott, most pedig egy idegenben kell megbíznia, de hol a határ? A szingli lány nem szívesen menne a szüleihez egy "gyerek státuszba", miután ennyi ideig a saját útját járta és nem szívesen lakna együtt egy idegennel sem. Két rossz közül választ, és rossz a kedve is. Ez a másik lanyt valahol nyilván bántja. A párja pedig csak vár és tűr, mert nem tud segíteni a barátnők helyzetén. Meddig érdemes várni? Mikor kell az asztalra csapni, hogy ennyi az annyi?
2019. márc. 22. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Itt. Pont itt kell azt mondani, hogy nézd, én 04. 01-én már nem vagyok itt, hétvégén költözök. De rád bízom, hogy kivel szeretnéd tovább bérelni a lakást, vagy mikor költözhet be.
2019. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha valójâban óvodát üzemeltet ez a nem szingli barâtnő,akkor évekig.Amùgy semeddig.Egy értelmes felnőtt ember megérti,hogy nem fognak örökké együtt lakni,és egyszer mindenki.éli a saját életét mással.Az pedig most jött el.Ha nem tetszik az albérlőtárs keressen magának.De nem is szabadna,hogy ez problémaként felmerüjön.
2019. márc. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Megbízható lakótársat kell keresni, aztán a szingli lánynak is komolyabb célok irányába kell elmozdulni. Esetleg saját lakás, ha már albérlet akkor miért nem saját házra költi azt a pénzt? Évek alatt tett félre? Ha van tőkéje akkor egy kisebb lakás nem luxus helyen elérhető reális áron.
2019. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Pont a baráti társaságban van egy ilyen, ott 2 fiú lakik együtt és az egyik totál kiakadt, amikor a másik szóba hozta, hogy összeköltözne a barátnőjével.

Ott is azt tanácsoltam, hogy határozottan, kész tények kellenek.

Időt kell neki hagyni, hogy keressen magának új albit, vagy keressen maga mellé valakit, de bedobni egy dátumot.

Lehet a másik megsértődik meg durcizik picit, de ezt nem szabad komolyan venni. Majd megbékél, amellett jogos, hogy senki nem gondolja, hogy ezek örökre szólnak...

Mondd meg neki, mikor költözöl, aztán lesz valami.

A lány pedig nyilván érzelmileg zsarol a rossz kedvével, meg hogy ő ezt sem akarja, azt sem akarja... pedig az élet ilyen, nem mindig az van, mait mi akarunk.

Tűzzétek ki a dátumot, mitől költöznétek, mondjátok meg neki, és tartsátok magatok hozzá.

2019. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Pont most kellene az asztalra csapni, hogy ettől az időponttól én már nem lakok itt, a többit oldjad meg, ahogy akarod.


Ez a szingli barátnő részéről már csak érzelmi zsarolás. Nem hiszem el, hogy nem lenne megfelelő jelentkező, mert az illető válogatós.

Mégis mit gondolt? Ő lesz a gyertyatartó élete végéig, mert hazamenni nem akar, mással lakni nem akar?

2019. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bérbeadóként éltem át egy ilyen helyzetet pár hónapja. 2 csaj bérelte a 2 szobás lakásomat, már együtt laktak jó ideje, és jól kijöttek egymással. Az egyik magánéleti dolgok miatt úgy döntött, hogy tovább áll. Aki maradt, megsértődött, durcizott, nem lehetett vele beszélni. Viszont a másik csaj ha1thatatlan volt. Jól tette. Aki maradt, 2 hét alatt talált lakótársat. És jól kijönnek egymással. Valahogy így kell. Max 1 hónapot adni neki, és határozottan ragaszkodni a kitűzött határidőhöz. Ha akar, 1 hónap alatt nagyon sok lakótársat tud találni.
2019. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De ha a szingli lány nagyon válogatós, akkor ez elhúzódhat. Valahol természetes, hogy válogat, hiszen eddig egy barátnővel lakott, most pedig egy idegenben kell megbíznia, de hol a határ?"


Az már a szingli barátnő problèmája, ha válogatós. A barátnőnek nem kötelessège megvárni, míg a barátnő válogat. Megmondja, hogy egy hónap múlva költözik, pont. Van ideje keresgèlni, rengeteg jelentkező akad a társbèrlői stászuszra.

2019. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!