Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Munkának tekinted a házimunkát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkának tekinted a házimunkát?

Figyelt kérdés
Tehát munkának tekinthető a házimunka (főzés, mosás, mosogatás, vasalás takarítás, bevásárlás), vagy ez nem munka, inkább csak amolyan kikapcsolódás a munkahelyen végzett munkából?
2019. ápr. 1. 18:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kikapcsolódás?
2019. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,munka.
2019. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne kikapcsolódás. Persze hogy munka az is.
2019. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Valamilyen szinten tekinthető munkának, de azért nyilván sokkal kevésbé nagy munka otthon főzni 2 személyre, mint mondjuk, ha szakács vagy egy étteremben. Az, hogy kinek mi a kikapcsolódás az már egyéni dolog. Én például bevásárolni, ha nem ruháról van szó akkor szeretek és főzni is, szóval nekem ez kikapcsolódás, viszont például a porszívózás már inkább macera.
2019. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Munka, de nem tekintem egyenértékűnek egy fizető állással.
2019. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem munka, hanem a saját magunk és a javaink karbantartása. Ezek megszerzésére irányuló tevékenység a munka abban az értelemben melyben a kérdésed sejtem.

32/f

2019. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyiknek sem. Szeretek mókolni vele, tudok közben random hülyeségeken gondolkozni. Mivel a nagy része (mosogatás, porszívózás, felmosás) elég monoton meló arra pont jó, hogy kicsit kalandozzon meg pihenjen az agyad. Ha a párommal együtt csináljuk, mondjuk bevásárolni kb mindig együtt járunk, akkor az viszont sokkal inkább szórakozás mint munka.

Igazából kikapcsolódásra lennének sokkal jobb ötleteim, szóval nem hívnám annak. De megerőltetőnek sem mondanám, nem igazán szoktam sok munkának érezni. Amúgy meg van csomó praktika amivel sokkal élvezetesebbé lehet tenni.

2019. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem munka, hanem házimunka. Az élet velejárója. Mivel nem vagyunk állatok, nálunk természetes a tiszta, mosott, vasalt ruha, a tiszta lakás, a főtt étel.

Van, amit nem csinálok szívesen (pl. mosogatás), de attól még meg van csinálva.

2019. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Benne van a nevében, hogy munka, tehát munka.

Nyilván nem annyira kimerítő, mintha pl kőművesként húzod az igát, de fizikailag valószínűleg kimerítőbb, mint egy irodai munka pl.

2019. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

Se munka, se nem kikapcsolódás. Ezek kötelezendő elvégző feladatok.

Te minek tekinted?

2019. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!