Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ugye léteznek még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye léteznek még olyan férfiak, akik a házimunkát is munkának tekintik?

Figyelt kérdés
A férjem szerint teljesen normális lenne,ha 8 órás munka mellett, úgy,hogy a háztartást teljesen egyedül viszem, a gyereket teljesen egyedül látom el,még egy másodállást is vállaljak. Ja és emellett egyetemre is járok, tanulok. ÉS azt mondta, korlátolt vagyok,hogy nem érem fel ésszel, hogy ezt vállalnom kellene. Emellett köcsög vagyok, kiállhatatlan,rosszindulatú és életképtelen.
2017. jan. 21. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az ideje elgondolkodni a váláson.
2017. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

El kell végezni, és ezt értelemszerűen elosztják egymás között azok, akik egy háztartásban élnek.

Persze, amennyiben az egyik félnek sokkal több szabadideje van, mert pl nem dolgozik, akkor nagyobb részt is tud vállalni a közös feladatokból, ellenkező esetben viszont nem árt kb azonos mértékben kivenni a részüket belőle.



ui: miért is vagy még azzal a pasival, aki így beszél rólad/veled? Most komolyan te is csak nyafogni jöttél, de változtatni nem fogsz az életeden, tűröd még 20-30 évig mi?

2017. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyen, miért házasodtál vele össze?
2017. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez gyönyörű! '

Még ha tényleg gond van veled,ezek akkor is kemény szavak.....

2017. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha neki van két teljesen állása, és mellette még eljár fusizni, akkor jogos, hogy ilyet mond.

Egyébként nem.


Az nem tekinti a házimunkát munkának, aki soha nem csinálja. A gyerekneveléssel ugyanez a helyzet.


Viszont neked kell elgondolkodni, hogy ez hogy alakult ki, hogy egyedül te csinálsz otthon mindent. Eddig ez nem volt probléma, hogy így gondolkodik a férjed?

2017. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te mi a $zarnak vagy együtt ilyen emberrel?

Ez tuti nem 2 nap alatt lett ilyen, hogy hagyhatod ennyire magadat, hogy csicskát csináljon belőled?

Az ilyen nőktől falnak megyek. Fegyvert fogott a fejedhez tán, hogy márpedig csináld meg ezt/azt/amazt? Egyszer is mondtad neki, hogy ugyanúgy az ő dolga is, mint a tied?

Az első ilyen megnyilvánulásánál rég helyre kellett volna tenni... Hogy tudtok ilyen önkéntes rabszolgaként élni?

2017. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen,már a válás szélén állunk. nem szóltam eddig,mert mindig leüvöltött,és inkább legyen csend.az elején meg mindig mondtam neki,te csak pihenj,sokat dolgozol.mert szerettem.én csesztem el.
2017. jan. 21. 11:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nézd. általában azt szoktam mondani, hogy minden kapcsolatot érdemes megpróbálni megmenteni.


de egy olyan ember, aki a szeretteivel ordibál, leüvölti őket, köcsögözi nem sok mindent lehet már elkövetni annak érdekében, hogy megjavuljon a kapcsolat.

2017. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerinte én meg sem próbálok segíteni ezen a kapcsolaton. Aztán csodálkozik, miért nincs kedvem ágyba bújni vele.
2017. jan. 21. 11:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert a legnagyobb baj, hogy naponta nem vagyok hajlandó ráugrani és vad orgiába kezdeni vele. De az utóbbi időben már nem esik jól vele a szex.
2017. jan. 21. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!