Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 12 év korkülönbséggel a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 év korkülönbséggel a nő javára működő kapcsolat lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ő 42, én 30 vagyok, rendkívül kedveljük egymást és jól érezzük magunkat együtt.

Engem nem zavar a különbség, amikor rá gondolok sosem kerül elő nálam ez mint probléma, szerintem Ő egy rendkívül különleges és csodálatos nő úgy ahogy van.

Ti mit gondoltok, működhet? Nem látok a jövőbe de a célkitűzések szinte azonosak.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2019. ápr. 29. 08:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Azt nem értem, miért írják sokan, hogy ha 10 év múlva mentek szét, akkor kar belekezdeni, nem működik.

Ami nem működik, az nem tart 10 évig. 10 hónapig se. Sok fiatal pár ennyit se bír ki egymás mellett. Akkor már kár is hasonló korúval kapcsolatot kezdeni? Vagy de, az már siker történet?

Két házaspárt ismerek, akik közt a nő javára 8 és 10 év van. Mindketten 10+ éve együtt vannak, és nem úgy tűnik, hogy valaha válni fognak.

A szomszédokról nem is gondoltam, hogy van korkülönbség, egyáltalán nem látszik. A másik pár esetében tudtam, hogy a nő 8 évvel idősebb, mert régóta ismerem őket. Az ő esetükben azt kell mondanom, hogy a feleség sokkal jobban tartja magát. Fiatalon tartja a közös gyerek. A férjnek volt egy balesete, nehezebben mozog, és fel is szedett jó pár kilót. Ennek ellenére látszik, hogy imádják egymást.


Nálatok senki se tudja előre, hogy meddig fog tartani. Csak azt mondom, hogy egy kapcsolat nem lesz attól hiba, ha nem tart életed végéig.

2019. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%

Te kérdező!


Minek írsz ki kérdést, ha aztán törölteted a válaszokat?

SEMMI szabályszegő nem volt benne!

2019. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%
2006 óta van Gyakori....És egyesek még mindig nem tudják hogy nem csak a kérdező töröltetheti a válaszokat...És amit törölnek abban igenis van valami szabályszegő.
2019. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!