Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meg csaltam a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csaltam a barátomat és azóta egesznap csak sírok olyan rossz nagyon megbantam mit tegyek? 23N

Figyelt kérdés
Most nincs itthon a barátom majd 2 hét múlva jön haza el kellett utaznia.. Én buliztam munkatarsaimmal és ittunk is sokat én már alig voltam magamnál aztsem tudtam micsinalok. Csak reggel mikor a pasinal ébredtem meztelenül akkor ő mondta én el sem akart hinni.. Amúgy ennek a pasinak tetszek már régtol mindig leraztam. 4 éve vagyunk együtt a baratommal
2019. máj. 8. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
86%
Hát ittam magam én is olyan részegre, hogy nem is emlékeztem semmire, de nem akkor, amikor párom van és ő nincs ott... úgyhogy ezért felelős vagy, sírj is.
2019. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
81%
Hogy a pitsába lehet annyira leinni magad,hogy ne emlékezz? D u gni volt eszed,de gondolkozni nem...fel nem fogom. Sirj csak,majd megnyugszol.
2019. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
53%
A pia csak a mentális fékeket oldja fel, nem késztet olyan cselekvésre, ami szunnyadva ne lenne benned. Magyarul, génekben a ribi faktor. Szégyelld magad, te nők szégyene.
2019. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
72%
Szakíts! Hagy találjon a barátod egy értelmes és gerinces nőt.
2019. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:
De én nem akartam inni sem nem is szoktam.. Csak nagyon erőszakosak voltak és már felidegesitett és megittam mert akkor nem hagytak volna. De én nem ittam sokat csak ahogy nem szoktam inni mindjárt megartott
2019. máj. 8. 23:04
 6/84 anonim ***** válasza:
83%

Kifogás. Ha erőszakoskodnak, akkor hazamész, de még saját magadért se tudsz kiállni. Az én torkomon nem tudnának egy kortyot se lenyomni, ha én nem akarnám.


Tanulj meg magyarul helyesen írni ezek után, ha kijózanodtál.


Szakíts mindenképpen.

2019. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
55%
És miért nem tudtál nemet mondani, muci?
2019. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
76%
23 évesen nem ismered magad annyira, hogy tudd kontrollálni magad? (Piában, dugásban egyaránt!!) Ne sirj, örülj! Van ujabb dugo pajtid. Biztosan nagyon szeretsz dugni. Nem baj az.
2019. máj. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:
Hát azt gondolt 1-2pohar meg oké nem lesz semmi bajom de több nem kell... Na de mikor megittam már elfogadtam a többit is mikor kínáltak nem tudom miert
2019. máj. 8. 23:11
 10/84 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi, van még két heted. Ennyi bőven elég, hogy áthárítsd a párodra. Ne sírj, az ő hibája lesz, mint minden más.

32/f

2019. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!