Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meg csaltam a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csaltam a barátomat és azóta egesznap csak sírok olyan rossz nagyon megbantam mit tegyek? 23N

Figyelt kérdés
Most nincs itthon a barátom majd 2 hét múlva jön haza el kellett utaznia.. Én buliztam munkatarsaimmal és ittunk is sokat én már alig voltam magamnál aztsem tudtam micsinalok. Csak reggel mikor a pasinal ébredtem meztelenül akkor ő mondta én el sem akart hinni.. Amúgy ennek a pasinak tetszek már régtol mindig leraztam. 4 éve vagyunk együtt a baratommal
2019. máj. 8. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 A kérdező kommentje:
Fogok menni orvoshoz holnap biztos. Már ma akartam de mondom olyan rosszul voltam hogy nem volt semmi erőm felkelni az ágyból olyan gyenge voltam és utána még feküdtem mondom akkor majd megyek később de elaludtam. Akartam szólni a tesómnak is hogy segítsen de nem mertem elmondani neki sem. Ha a barátom rá gondolok meg sírok olyan rossz😥
2019. máj. 9. 21:44
 72/84 anonim ***** válasza:
85%

Pont akkor írtam a 69-re valamit mikor ezt válaszoltad. Remélem kijöttök ebből a helyzetből viszonylag jól kedves kérdező.


69-re: Mert az a legfontosabb neki mi lesz a kapcsolatával, és ez érthető. Az erőszakra nem emlékszik, mert kb olyan mint egy altatásban műtét. Az is szörnyű lenne altatás nélkül, de öntudatlanul kiesik. Csak a következmények vannak meg. Ezen kívül kómás állapot másnaposság megvan.

2019. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
12%
Wow... Szép új világ. Ha részegen felszedek egy szintén részeg csajt a diszkóban, aki rám mászik és elugrunk hozzám szexelni, akkor pár nap múlva várhatom a rendőröket vagy mi? Vicc.
2019. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
8%

73. Erről beszélek. Ordas nagy kamu. Aki nem akar ja hogy kàbultan megdugjàk az nem szlapàl se munkatàrsak nyomásàra alkoholt, se nem úgy hogy öntudatlanra issza magàt. Írta hogy elfogadott több italt is. Ha iszik is vigyàz hogy senki ne tegyen bele semmit.

Senki nem kényszerítette , oda kell figyelni, egy pohàrral se kell inni és akkor nem drogoznak be. Részeg se leszel úgy hogy azt se tudod széttetted e a làbad stb. A felelősség a kérdezőé. A megcsalàsból akarja kicsavarni azt hogy màs tehet róla, zaklattàk hogy igyon, nem emlékszem, blabla. Utólag könnyű sirànkozni meg bànkódni... De egy màsik ember életét a sajàt felelőtlensége miatt tönkrevàgni egy ilyen vàddal, hogy erőszak, elèggé aljas húzàs lenne.

2019. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
84%

74# ha az asztal alá issza magát és egy pasi lefekszik vele, akkor az erőszak és nem a nő a hibás. Mennyire kell ostobának lenni, hogy ne érts meg?

Az meg külön vicc, hogy ha bedrogoznak, akkor is te vagy a hibás. Véletlenül sem az a barom, aki akàr meg is ölhetett volna a droggal..

Nem tudom ha a te lányod vagy párod járt volna így, akkor is őt hibàztatnàd? Igen, hiba volt innia, de ez senkit nem jogosìt fel arra, hogy szexeljen vele. Ha nincs tudatànàl,akkor nem tudott beleegyezni az aktusba..

Itt nem arról van szó, hogy spiccesen ràmàszik egy pasira és hazamegy vele. Azt sem tudta hol van és ha jól értem járni sem bírt.. A pasi igenis megérdemelnè, hogy ez bekerüljön az erkölcsi bizonyítvànyàba és akár üljön is érte.

2019. máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
30%

69# miért lenne kamu? A nemi erőszakok jò részét soha nem jelentik, nem lesz dokumentàlva. Az áldozat magát hibáztatja, szégyelli magát, nem mer segítséget kérni.

Ha feljelented és a kollégáid is megerősìtik, hogy milyen állapotban voltál, amikor hazavitt, akkor még lehet remény.

Egyébként most olvasom, hogy még sosem voltál részeg. Akkor viszont lehet, hogy nem drogozott be. De a helyzeten sokat nem változtat

2019. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
22%

#74-nek, meg a többieknek akik hasonlót írtak:


A kérdező alapvetően úgy tette fel a kérdést, hogy megcsalta a barátját. Nem ő mondta, hogy megerőszakolták, nem keresett kibúvókat, nem akarta mindenáron a kollégára kenni.

Amíg valaki nem írta hogy ez erőszaknak minősül, neki valószínűleg eszébe sem jutott. Írták itt előttem, hogy sokan magukat hibáztatják.

2019. máj. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
15%

77. A kérdező ki akar bújni a megcsalàs felelőssége alól, direkt úgy tette fel a kérdést...mintha àldozat lenne. Részeg volt nem tehet róla, mâsok tukmàltàk rà hogy alkoholt igyon, nem emlékszik semmire nem tehet semmiről stb Mindenki hibàs csak ő nem. Hàt nem, marhâra nem így van. Ennyi erővel ha a pasi is ivott akkor ő erőszakolta meg a kàbult pasit . Egyes emberek minden kamut elhisznek amit lenyomnak a torkukon.

Nem . Egyszerűen spiccesen dugtak, màsnapra megbànta és most kényelmes neki ez a sztori hogy " nem volt magânàl meg nem emlékszik". A naiv ember ebből persze egyből erőszakot kiàlt. Persze a pasi megerőszakolta majd az otthonàban megvàrja amíg felébred és elmeséli nem? Hagyjuk màr a hülyeséget. Amúgy a pàromnak van annyi esze, hogy nem bizalmi tàrsasàgban nem iszik alkoholt és figyel is arra mit iszik . Plàne nem úgy hogy màsok erőszakosan és feltűnően itatni akarjàk.

2019. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
61%

Ezt majd a diplomával, sok év tapasztalattal rendelkező, értelmes bíró eldönti, hogy volt-e erőszak vagy sem. Szerencsére nem 8 általánost végzett emberek ülnek a döntéshozók székében.


Ez a kérdés már úgy is off, örülök hogy a kérdező végül elmegy az orvoshoz!


Kitartást, remélem a bűnös bűnhődni fog!

2019. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 Bence_ ***** válasza:
Voltál orvosnál, mit mondott?
2019. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!