Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meg csaltam a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csaltam a barátomat és azóta egesznap csak sírok olyan rossz nagyon megbantam mit tegyek? 23N

Figyelt kérdés
Most nincs itthon a barátom majd 2 hét múlva jön haza el kellett utaznia.. Én buliztam munkatarsaimmal és ittunk is sokat én már alig voltam magamnál aztsem tudtam micsinalok. Csak reggel mikor a pasinal ébredtem meztelenül akkor ő mondta én el sem akart hinni.. Amúgy ennek a pasinak tetszek már régtol mindig leraztam. 4 éve vagyunk együtt a baratommal
2019. máj. 8. 22:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
88%
Dorgteszt egyébként nem hülyeség, srácok nem értem miért a lányt hibáztatjátok ennyire... igenis lehet annyit inni, hogy olyannal kefélj, akivel amúgy nem tennéd, nem egy srác ismerősöm volt így és én is majdnem egy csajjal... az ilyen előfordul sajnos... (mondjuk továbbra is párkapcsolatan azt mondom, hogy nem mennék el idáig senkivel) de ami parább, hogy simán be is drogozhatták amúgy...
2019. máj. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
8%

Pia, hagyjuk màr. Akkora kifogàs mint egy hàz. Èn is voltam részeg. Úgy hogy nem maradt meg minden, mégis, az egyetlen akivel aznap este szexeltem az a pàrom volt és arra azért emlékszik az ember ha lefekszik valakivel.

Nem kell kifogàsokat keresni. Megcsaltad mert nem szereted és inkàbb a hàta mögött félredugtàl minthogy elmondd ezt neki. Ennyi.

Bedrogozàsra van bizonyíték???? Mert az erőszak.

Ha csak szimplàn befolyàsolható vagy és simàn màsok nyaggatàsàra piàt vedeltél, az egyedül a te felelősséged. Ahogy az is hogy ellenőrizd mit iszol, ne hagyd felügyeleted nélkül az italod stb. Az alkoholra NEMET is lehet mondani. A többiek azt mondtàk brühühü... Szànalmas. Nem bànsz te semmit, mindenkire hàrítod a felelősséget ahelyett hogy beismernéd, ez egyedül a te sarad.

A pasid megérdemel egy normàlis nőt. Sajnàlom hogy esélyesen sose fogja megtudni ezt.

2019. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 A kérdező kommentje:
Megkérdezem a munkatarsaim hogy mi volt azt mondtak hogy eloszor csak nevetgeltem kb fel ora mulva meg mar lattak hogy alig vagyok magamnal fekudtem az asztalon akkor mondta az a pasi hogy hazavisz engem es a tobbiek elengedtek vele nade nem haza vitt..
2019. máj. 9. 19:06
 64/84 anonim ***** válasza:
100%

"Teljes mértékben ő a hibás, te ostoba! Mégis miről szólnak ezek a bulik? Na vajon?! "


Lehet a te primitív világodban minden házibuli a szexről szól. Felnőtt emberek, munkatàrsaknàl simán szólhat a beszélgetésről, csapatépìtésről.

Pont ez a baj az emberekkel, hogy mindig az áldozatot hibàztatjàk. Nem volt tudatànàl, amikor megtortent az aktus. Ez nemi erőszak.

Én elmondanàm a páromnak és feljelentést tennék. Igenis tudja meg a munkatàrs, hogy nem tehet ilyet következmények nélkül.

Egyébként az sincs kizàrva, hogy drogot is kaptál. Valószínűleg már nem mutatnà ki a véred, de a feljelentést akkor is tedd meg.

A párod szerintem meg fogja érteni és veled marad.

Hiba volt velük szórakozni, de nem vagy hibás.

Egy öntudatlan nővel szexelni, akinek ráadásul párja is van... Ne hagyd annyiban, ki tudja hány nővel teszi még meg, ha sosem lesz következménye.


Egyébként engem is drogoztak már be egyszer. Kb a drog elfogyasztàsa után 15 perccel hirtelen belassultam és csak segítséggel tudtam menni. A tudatom is egyre jobban elhomàlyosult. Látszólag magamnàl voltam, de olyan volt, mintha aludtam volna.

Én szerencsére jó társasággal voltam és nem hagytak magamra. Reggel keltem fel, gyakorlatilag 0 emlékképpel, onnantól kezdve, hogy megszédültem.

Tudom, hogy ki drogozott be, a mai napig bánom, hogy nem mentem el vértesztre és nem jelentettem fel.

A leirtak alapján neked is hasonló "tüneteid" voltak. Persze lehet a piàtòl is, jó lenne tudni, hogy ha voltál már korábban részeg, akkor mennyire maradtak meg az emlékeid?

2019. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 A kérdező kommentje:
Nem voltam még részeg. Írtam már hogy nem szoktam inni ha meg iszok nagyon keveset. Most hogy írjátok a drogot gondolkoztam rajta es igen kineznem belole hogy bedrogozott
2019. máj. 9. 20:27
 66/84 anonim ***** válasza:
28%
Mivel nincs még közvetett bizonyíték sem arra, hogy nem voltál a szexuális érintkezés időpontjában elegendően józan (hiszen az illető mondhatja, hogy csak reggel történt meg a dolog), az erőszak sajnos bíróság előtt minden valószínűség szerint bizonyíthatatlan. Egyébként pedig a párodnak szerintem mondj el mindent őszintén, de ne telefonon, hanem amikor találkoztok és kettesben nyugodtan el tudtok beszélgetni. Nyilván fel fogja zaklatni, ami történt, de ha valóban szeret, megértő lesz, s a soraidból ítélve úgysem tudnád előle sokáig eltakarni ezt a fájó emléket. Kérj tőle bocsánatot a meggondolatlanságodért, hogy leittad magad. Viszont el ne áruld a kollégád nevét neki, értesd meg vele, hogy nem akarod, hogy a dolognak bármilyen folytatása legyen, s őt is meg akarod óvni ezzel. Így a legvalószínűbb, hogy idővel elcsitul majd minden, s tovább folyik az élet, mint eddig. Te pedig ezentúl nagyon fogsz vigyázni, hogy egy pohárkánál semmiképp se többet. Kifizetted a tanulópénzt.
2019. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 A kérdező kommentje:
Még most is nagyon rosszul vagyok szédülök fáj a fejem ma egésznap aludtam. Baratom hivott telefonon nem mertem felvenni
2019. máj. 9. 20:32
 68/84 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondják a többiek, hogy nem voltál magadnál. Ő azt mondta hazavisz, erre az ő otthonába vitt el. Aztán volt szex, te semmire nem emlékszel.


Ez elég egyértelmű helyzet, hogy öntudatlan állapotban megerőszakolt.


Amúgy annyira húzod az időt, hogy a végén az együttlétet is letagadja mert nem mentél el a rendőrségre és orvoshoz megvizsgáltatni magad, így bizonyítékod se lesz, hogy megtörtént az aktus.


Bár én nem vagyok szakértő, hogy ezt mennyi ideig lehet kimutatni, de én biztos egyből intézkedtem volna, ha kiderül hogy esetleg esély is lett volna az erőszakra.

2019. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
6%
Ha erőszak lett volna, és ennyire minden kiesett ( emlékek), màr rég dokihoz ment volna a kérdező erőszakvizsgàlat( hüvelyvizsgàlat) fürdés nélkül, hàtha nem hasznàlt a pali óvszert. De amúgy is sérüléseket is megnézik. + Vérvizsgàlat, Majd feljelentés. Nem gyakorin sajnàltatnà magàt amiért ivott és félredugott. Tényleg nem tűnik itt fel sokaknak hogy kamu???? Ez nem erőszak. Ittak, félrekefélt és most mossa kezeit mindenki màs a hibàs csak ő nem. A pasi is ivott , akkor őt meg a kérdező erőszakolta meg...
2019. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
87%

#69


Órák óta rágódok ezen a kérdésen.

Ha velem történt volna ilyen, engem is a bűntudat gyötörne, hogy mit tettem részegen. Sosem drogoztak be, magamtól sem használtam ilyen anyagokat, és nem az lenne az első gondolatom, hogy jó isten most megerőszakoltak, mivel nem tudom milyen képszakadásom lenne drogoktól.

A kérdező leírta, hogy részeg sem volt még soha.

Én már voltam részeg, ahogy hazaértem a párom ágyba fektetett aztán képszakadás addig, ameddig nem az volt a következő képkocka, hogy mondom neki hogy akarom.

Már írták korábban, de ez feltűnik egy embernek még részegen is.

A munkatársa még mondta is neki, hogy nem beszélt.

Valamint vannak olyan drogok, amik akár már másnap sem mutathatóak ki.


A feljelentésnek az a hátránya, hogy a kérdező szava van a munkatársáéval szemben. Ha a többi kolléga meg tudja erősíteni, hogy távozáskor milyen állapotban volt a kérdező, az mindenképpen egy pozitív dolog.


Én személy szerint otthagynám a munkahelyem és elmondanám a páromnak a történteket. 4 év kapcsolat után remélhetőleg már van olyan bizalom, hogy ha tényleg bűncselekmény történt, akkor támogatni fog a nehéz helyzetben.

2019. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!