Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a férfi azt mondja azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PalomaRaul kérdése:

Ha a férfi azt mondja azért szeret mert főzök, mosok, takarítok és szeretem, akkor szerintetek csak ezek miatt van velem? Vagy tényleg szeret? Nem szeretném ha csak egy cselédnek tartana .

Figyelt kérdés

2019. máj. 9. 17:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
A szerelem nem tart örökké. Minddn kapcsolat ide jut. Aztán vannak olAnok, akik fenn tudják tartani az izgalmaz és a vonzalmat, meg vannak akik nem, és egy ellaposodott izé lesz, ahol már csak a kényelem maradt
2019. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ingyen cselédnek tart akivel dughat, te meg hagyod. Ahelyett hogy kiszolgàltatnàd magad egy palinak aki bàrmikor otthagyhat te meg x időre kiestél a munkaerő piacról, jól meg leszel lőve. Amúgy meg az aki nem tud magàról gondoskodni/, főzni, felpucolni a lakàst maga utàn, vagy egy nyamvadt mosógépet nem tud elindítani, az egyrészt magàra igénytelen, màsrészt inkàbb ne nevezze magàt férfinak, de felnőtt, önàlló nőnek se.
2019. máj. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Lemaradt, szóval ahelyett hohy kiszolgàltatod magad, el kéne menned dolgozni hogy legyen kereseted, ne élősködj màson.
2019. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

Amit ő érez irántad, az nem szerelem, csak hasznosság.

Elvonóra a munkától a barátaitól, a családodtól: a saját életedettől

2019. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Ez a fajta munkamegosztas, amire teged akarnak ravenni azert egeszen mas keretek kozott volt regen, ugy hivjak, hogy hazassag. Nem egy random eldobhato baratnotol vartak el a teljes anyagi kiszilgaltatottsagot, hanem a not jogilag korbebastyaztak a hazassag altal adott elonyokkel.

Nem arrol beszelek, hogy hazassagban szerintem oke es hurra, ez a legjobb elet, hanem hogy amit elvar toled az meg a regi vilag erkolcsei szerint is ultragaz. Kar ennyire a kedveben jarnod, meg arra sem veszi a faradsagot, hogy szep szavakkal mondja el miert van veled. Mondhatna, hogy gondoskodo vagy, szereti az otthon legkoret, amit te teremtesz, de nem, inkabb tetelesen felsorolja a szolgaltatasaidat...

2019. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja hogy Te dolgozzál és eddig akkor úgy tűnik nem is tettél érte akkor egyértelmű számomra hogy az otthoni feladat a Tied,ha ő dolgozik és cserébe el is tart. Most ha elgondolkodtál ezen akkor talán mégsem jó már így? Egyébként ha nincs gond a kapcsolatotokban és ez igazán mégsem zavar akkor kár filózni rajta, ha meg zavar akkor tegyél ellene. Igazából senki nem látja belűlről hogyan is működik ez a kapcsolat tehát ha ennyi a problémád, ülj le vele ezt megbeszélni,hiszen erre pontosan itt senki nem tud neked választ adni erre a kérdésre csak a párod!
2019. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
55%

Kedves 13-as!

A férfi mondta azt neki, hogy ne menjen dolgozni hanem vezesse a háztartást. Ez nem élősködés szerintem. A férfi viszi a pénzt a házhoz a nő pedig gondolom mire megérkezik a párja vacsorát csinál és nem disznó ólba érkezik haza, na meg mindennapra jut egy tiszta alsógatya és zokni😂 A kérdezőnek azt üzenném, hogy szerintem csak örül a párod, hogy talált egy ilyen házias nőt és azért mondja ezt és ha néha besegít akkor nincs okod aggódni.

2019. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Jólvan kihagytam azért dolgokat,nem mondta hogy csak ezekért van velem,felsorolt még jópár dolgot,csak ezeken akadtam ki xD nem akarta de én mégis dolgozom,jól jön a plusz pénz,eddig se tartott el mert nekemis volt pénzem,fél évig jár a munkanélküli felmondás után
2019. nov. 13. 15:49
 19/20 anonim ***** válasza:

Na, gyerekek, itt írjátok, milyen már, hogy a férfi miatt kiesik a kérdező a munkából, merthogy eltartja a ffi házimunkáért cserébe.

Máshol meg szidják a ffit, hogy munka után nem csinál otthon semmit, a feleség jár dolgozni is, és övé a házimunka is.

Akkor melyik ffi is a korrekt?

2019. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vagyis melyik nő a cseléd?
2019. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!