Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gáz hogy több mint 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy több mint 4 év párkapcsolat után is egymástól külön élünk?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, mindketten a szüleinknél lakunk. Mennyire gáz ha 4 éves párkapcsolat mellett se tudunk összeköltözni? Illetve ti hány évesen tudtatok elköltözni/összeköltözni? 18L
2019. máj. 16. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
18 évesek vagytok, egyáltalán nem gáz. Az gázabb lenne ha valamelyikőtök szüleinél laknátok mindketten. Hova siettek? Én 19 évesen költöztem el, nem volt párkapcsolatom szóval egyedül tettem, de borzasztó kemény volt és ha normális családom lett volna, akiktől nem kellett volna menekülni akkor én se ezt az utat választom.
2019. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Béla. A Király. ***** válasza:
88%
18 évesen nem gáz. 28 évesen az lenne.
2019. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ebbe semmi gáz. Épphogy jogilag felnőttek vagytok, lehet hogy meg kozepsulisok (nem írtad, talalgatok). Ha még 4 év utan se laktok együtt az sem gáz.

Az a gáz ha valaki nem tudja felmérni racionálisan a helyzetét (anyagiak stb) és más pénzén (pl szülők) járszik felnőttseset.

2019. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis, ne is kapkodjatok el. Lakjatok tovabbra is ott, tanuljatok, dolgozzatok, osszekoltozesre meg akkor gondoljatok, ha mar el is tudjatok magatokat tartani.
2019. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

18 vagy, az lenne a gáz ha már együtt élnétek


(18-25 éves koromig tartott az előző kapcsolatom, eszünkbe sem jutott összeköltözni, a következővel 9 hónap után költöztünk össze - amikor született meg a babánk)

2019. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen nem gáz.

Afölött se "gáz", csak én pl nem maradnék benne egy ilyen kapcsolatban. De vannak, akiknek meg ez válik be még később is.

2019. máj. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok párom 22.

Igaz "csak" 1,5 éve vagyunk együtt, de még nincs lehetőségünk összebútorozni.

Igény meglenne, de az anyagiak nem úgy állnak. Neki nem elég a fozetése, hogy eltartson kettőnket én még tanulok pont azon okból kifolyólag, hogy legyen rávaló. De az még 2 év kb mire eljutunk odáig.

2019. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!