Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolat egy mindent halogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy mindent halogató párral?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt, lassan megvesszük az első közös lakásunk. De mindent nekem kell intéznem. Nem azért mert nem akarja, hanem azért mert minden olyan marhára ráér. Már ezerszer beszélgettünk róla, velem tervezi az életét, ő akar olyan lakást ahova jöhet a baba, de a kisujját se mozdítja semmiért.

Az elejétől fogva tudja, hogy házasodni szeretnék, az esküvő időpontját is tudjuk nagyjából, de ezzel kapcsolatban sem lép semerre... Mindent rám hagy.

Ő 25 éves férfi, én 26 éves nő vagyok.

Elsősorban olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik ilyen kapcsolatban élnek/éltek.


2019. jún. 4. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%

#10


Abban mi volt off, hogy leírtam, hogy a tempótok nem egyforma (az élet legtöbb területén) és emiatt mindig is problémák lesznek?


Kiegészítve a "minden a nézőpont kérdése" kerettel?


Bár de. Tudom. Nem az volt ami hallani szerettél volna.

2019. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Az, hogy nem a kérdésemre válaszoltál.

A kérdés azokhoz szólt, akik vagy ilyen habitusúak és kapcsolatban élnek vagy egy ilyen habitusú párral éltek. De ezt már az előző válasznál is leírtam.

Egy egyszerű példa, hátha ez segít.

-Láttatok már hupkék narancsot?

-Nem szabad narancsot enni, mert hormonokkal kezelik.

Látod, itt se a kérdésre érkezett a válasz.

Ha még mindig nem érted, hogy mi az Off, akkor feladom, legyen igazad.

2019. jún. 5. 06:07
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, nagyjából 4 évig tartott, az elején nem zavart, majd mikor fejlődött a gondolkodásom, élettapasztalatokat gyűjtöttem (munka, hobbi, barátok, háztartás, stb) jöttem rá hogy egy tróger.. a maradék hátralévő időnkben azzal próbálkoztam hogy valahogy meg tudjam ezt változtatni, motiválni, dicsérni, rávezetni dolgokra de sajnos a jó öreg bölcsesség, mi szerint "az emberek nem változnak" sajnos igaz lett. Az ember alapvető természete olyan amilyen, azon nem tudsz sajnos változtatni. Hiába a párterápia ő neki nem veled van baja, hanem az életfelfogása más. Lényeg a lényeg, meguntam hogy soha nem jutok vele előre semmiben, mert olyan mint a te párod.. sosem tett semmiért szinte semmit, mindent csak halogatott vagy hárított másra. Ahogy kiléptem a kapcsolatból kinyílt előttem a világ, jobban éreztem magam, látszott a kisugárzásomon, kiegyensúlyozottabb és boldogabb lettem. Én azóta megtaláltam életem párját, és neki is van barátnője, valamint jóba vagyunk továbbra is, így ha összefutunk szoktunk beszélni. Nagyon sok olyan dologban változott amire én anno kértem, vagy szerettem volna de nem tette meg, viszont az új párja mellett igen, és olyan dolgokat csinálnak amiket velem soha, ellenben még mindig rengeteg dolgot halogat, lek..sil, nem foglakozik vele, halogatja, nem tesz érte..
2019. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!