Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan vehetném rá a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a barátnőmet, h "szigorúbb" legyen velem?

Figyelt kérdés

Több dolog is van, amiben túlságosan elkényelmesedek, ő meg rám hagyja. Utólag mindig rosszul érzem magam miatta.

Az egyik ilyen a házimunka. Egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam, és teljesen el is felejtem, de ha rám parancsol, akkor megcsinálom, az a baj, h ez nagyon ritkán van.

A másik ilyen az egészséges életmód, fogyókúra, ő nagyon egészséges életet él, sokat sportol és csak egészséges kajákat enne, viszont a kedvemért olyanokat is főz, amik a kedvencem (de nem túl egészségesek, vagy hízlalnak).

Örülnék, ha nagyon szigorúan rámkényszerítene egy étrendet, még ha az adott kaját utálom is.


Emellett még sok dolog van, amit nem csinálok ha nem nyaggatnak vele...


A legtöbben erre azt mondják h ők férfit szeretnének és nem egy gyereket, ami sztem tök jogos, ezért is nem álltam elő ezzel eddig, azért tettem fel a kérdést, hogy van-e vmi mód, inkább vmi trükk, amivel rávehetem, h ne legyen velem túl "elnéző".


2019. júl. 3. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdetnek ne tőle várd, hogy emlékeztessen ezekre, hanem tanuld meg magadtól csinálni. Az egésznek semmi értelme nincsen hogyha csak akkor csinálod ha valaki cseszeget vele. Az egészséges életmódnak, a rendezett lakásnak, az egészséges szokásoknak pontosan az a célja, hogy maguktól, természetesen jöjjenek mert beépíted őket a gondolkodásodba és a napi rutinodba. Semmi értelme azért csinálni mert piszkálva vagy vele, ez tökéletesen elveszi a funkcióját.

Nem a barátnődnek kéne ezzel cseszegetni téged, hanem neked kéne nagyon sokat fejlődnöd és felnőni végre agyilag. Ezeket neked kell akarni csinálni.

2019. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha meg is tenné, előbb-utobb bele fog unni abba, hogy nevelgetnie kell teged, mint egy gyereket. Ha neked ezek fontosak, tegyél érte, mielőtt téged tesznek lapátra.
2019. júl. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az étkezés egyszerű. Mondd meg neki, hogy fogyókúrázni szeretnél, és mivel az ő étrendje egészségesebb, szeretnéd ugyanazt enni. És addig semmiképp ne főzzön neked a kedvenceidből, amíg nem kéred. Aztán nem kéred meg, és kész.


A házimunkát meg írd össze egy papírra, hogy mit akarsz egy hét során megcsinálni, oszd le a napokra, hogy hétfőn, kedden stb. mit csinálsz, és függeszd ki valahová ahol szem előtt van. Aztán tartsd magad hozzá. Legjobb módja annak, hogy ne odázd el a dolgokat, ha mikor hazaérsz rögtön megcsinálod, akkor is, ha fáradt vagy. Fogd fel testedzésnek.


Azt nem várhatod el a barátnődtől, hogy folyton ő noszogasson, nem az anyád. Valakit egyfolytában utasítgatni számára is stresszes (hacsak nem egy született domina, aki élvezi az ilyesmit). Ő is szeretne a szadabidejében a saját dolgain elmélkedni, és nem házisárkányt játszani, meg azt észben tartani, milyen házimunkát felejtettél el te.

2019. júl. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aztán pár hét múlva meg panaszkodsz mindenkinek, hogy elsárkányosodott, csak veszekszik veled, és már utálsz hazamenni. Utána meg jól megvigasztal valami random punci, de erről te nem tehetsz majd, te csak egy kis gyengédségre vágysz, és hogy férfinak érezd magad.

Persze mindenért a csajod lesz a hibás.

2019. júl. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Istenem de szeretem az ilyen életképtelen embereket, akik ráadásul egy pótanyut keresnek barátnő helyett...


Hány éves vagy ember?? Hogy rád kell szóljon, meg pirítson egy másik, önálló és felnőtt ember? ÉS te ezt el is várod egy kapcsolatban,-... A hideg futkos az ilyentől.


Nagyon férfiatlan, hogy ilyen teszetosza, mulya, és semmirekellő vagy. Terv és célod sincs addig, amíg más nem állít fel neked egyet? Nem látod, milyen kiábrándító vagy? Ez antiférfi viselkedés. Inkább fejlődj és embereled meg magad... Ne másoktól várd.

2019. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Más szóval anyukát szeretnél magadnak, akit meg is dughatsz, de ő lehetőleg ne jöjjön rá, hogy anyukának kell neked, maradjon abban a hitben, hogy ő egy felnőtt párkapcsolatban él.

Gratulálok.

Van mód, meg trükk, átverésnek, játszmázásnak hívják, elég ronda következményei vannak hosszú távon. Nőj fel.

2019. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!