Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy vehetném rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a barátnőmet, hogy főzzön többször?

Figyelt kérdés
Ha csinál valamit, az mindig fantasztikus. Csak az a baj, hogy állítása szerint ezt csak szórakozásból csinálja, ha talál a neten valamit ami tetszik neki kipróbálja. Nem is nagyon volt olyan, hogy kétszer megcsinálta volna ugyan azt. Most is vannak a hűtőben ilyen kis pöttyös sütik, de nem nagyon akarok rájárni, mert tudom, ha elfogy, akkor nem lesz több. Az a baj, ő simán elvan hetekig szendvicsen, zabkásán, gyümölcsön. Max ha jön haza vesz egy levest valahol. Már próbáltam, hogy vettem neki ilyen konyhai cuccokat, formákat meg kavarókat, és be is lelkesül egy időre, de aztán elül a dolog.
2019. ápr. 30. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Főzzetek együtt! Kezdd el, aztán vond be őt is, pl. segítsen répát pucolni. Vagy mutass meg egy receptet, hogy ezt kipróbálnád, csináljátok meg.
2019. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

"Kicsim, imádom a főztöd. Hogyan tudnék segíteni, hogy gyakrabban tudj főzni? Vásároljak be hazafelé? Keressek recepteket? Legyek a kuktád?"


Például így.

2019. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
66%
Fozz te. En sem fozok, nekem is boven eleg egy 7days croissant egy nap meg valami apro nasi, szemdvics ha meg ehes vagyok. A baratom megoldja, ha ehes, foz valamit.
2019. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem ördögtől való, ha főzöl magadra, ha főtt ételt akarsz. Miért őt akarod rávenni erre? Esetleg csinálnál is cserébe valamit, vagy csak azt várod, hogy eléd legyen rakva a kaja?
2019. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%
Kötelességtudat.
2019. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Ez a "vettem a nőmnek konyhai eszközöket" a lehető legtaplóbb ajándék.

Szegény lány. Hobbiból főz és nem cselédet játszik neked.

2019. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Amikor megismerkedtetek akkor pont ugyan ennyire ritkán főzött ha jól gondolom. Ha akkor jó volt úgy akkor most miért kellene megváltoznia? Azért, hogy ne neked kelljen fáradnod a saját ellátásodról. Ez szigorúan csak az én véleményem, de az nem túl férfias hozzáállás, hogy a saját kényelmed érdekében a párodra akarsz traktálni valami házimunkát. Ha ez neked nem tetszik akkor vagy elfogadod ezt vagy elhagyod. A döntés abszolút rajtad áll.
2019. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
hol nőtél fel te , hogy nem főzöl magadra?
2019. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy értettétek a kérdést. Nem arról van szó, hogy én nem tudom ellátni magam, eddig se haltam éhen, meg eztán se fogok. Én azt akarom, hogy ő főzzön. Az ő főztjét akarom enni. Mert finom, mindig finom, meg jól is néz ki, majdnem mint egy étteremben. Én is tudok főzni, szoktam is, de az valahogy sose olyan, mint amit ő csinál.
2019. ápr. 30. 21:25
 10/26 anonim ***** válasza:
97%
Minél többször emlegesd hogy milyen finomakat főz és mondd hogy jobban ízlik a Michelin csillagos kajáknál is az ő főztje ;-)
2019. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!