Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan zavar, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy ilyen volt a lánykérés?

Figyelt kérdés
Augusztusban nyaraláson kérte meg a kezem. Nem volt meglepetés tudtam róla, hogy ott fogja. Az zavart nagyon, hogy 3 órakor kérte meg a kezem, én mindent elterveztem mint nő.Hogy utána elmegyünk valami kis étterembe vagy megiszunk valamit. Elővette a gyűrűt ennyi volt a lánykérés. Miután megkérte a kezem nem csináltunk semmit! Se vacsora se semmi. Úgy szerettem volna romantikusan pezsgőzni, vagy valamivel koccintani de szó szerint nem történt semmi. Nem volt kedve hozzá, nem volt éhes. Mindenkinek olyan romantikus lánykérése van.. Én nagyon nagyon nem így terveztem ezt mikor kimondom az igent.
2019. szept. 13. 15:10
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Annyira romantikátlan volt az egész. Még azt sem kérdezte meg, hogy leszel e a feleségem. Csak mondta erre az alkalomra. Egy könnycsepp sem jött ki belőlem, én nagyon csalódott vagyok..
2019. szept. 13. 15:12
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Egyszerű lett volna a megoldás:

Nemet mondasz.

De ha még nem vagytok házasok, még szétmehettek.

2019. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom nem újdonság számodra az, hogy ilyen, tehát nem értem, ha eddig se volt túlzottan romantikus, akkor most miért lepődsz meg ezen?

Vagy ha eddig romantikus volt, akkor kétlem, hogy ez így alakult volna.

2019. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj, de hogyan gobdolsz egy életen át támogatni és szeretni valakit, ha ezen problémázol, hogy nem ihattál alkoholt, amikor épp akartál?
2019. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Itt nem az alkoholról van szó.. nagyon nem..
2019. szept. 13. 15:20
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
5# látom átjött a lényeg...
2019. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
De elmondtad neki, hogy drágám nekem jól esne ha esetleg megünnepelnénk egy vacsorával? A férfiak sokszor olyan kis mulyák az ilyen romantikus dolgokhoz.
2019. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Már azzal el lett cseszve az egész, hogy tudtad, hogy majd a nyaraláson megkéri a kezed. Nem volt meglepetés, nem kellett rá készülnie stb. Ez kb úgy lett megoldva, mintha azt kérdezte volna, hogy 20 vagy 30 dkg felvágottat vegyen...


Gondolom nála sem volt meg az a hangulat. Megbeszéltétek, odaadta a gyűrűt, aztán ennyi.

2019. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%
Maga a pillanat kellett volna h romantikus legyen számodra. Nem a pezsgőtől es hasonlo felszínes dolgoktol lesz az, csak a hozzad hasonlo felszines emberek szamara.
2019. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%

Miért nem kérted te meg a kezét, azt' akkor minden úgy van ahogy te akarod, szervezhetsz romantikus vacsit, ivászattal, akármit.


Bocs hogy ezt mondom, de amit te elképzelsz az nagyjából csak a filmekben van. Mondjuk én úgy vagyok vele, ha szerelmes vagyok valakibe, akkor ő érdekel és nem a körítés.

2019. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!