Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan zavar, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy ilyen volt a lánykérés?

Figyelt kérdés
Augusztusban nyaraláson kérte meg a kezem. Nem volt meglepetés tudtam róla, hogy ott fogja. Az zavart nagyon, hogy 3 órakor kérte meg a kezem, én mindent elterveztem mint nő.Hogy utána elmegyünk valami kis étterembe vagy megiszunk valamit. Elővette a gyűrűt ennyi volt a lánykérés. Miután megkérte a kezem nem csináltunk semmit! Se vacsora se semmi. Úgy szerettem volna romantikusan pezsgőzni, vagy valamivel koccintani de szó szerint nem történt semmi. Nem volt kedve hozzá, nem volt éhes. Mindenkinek olyan romantikus lánykérése van.. Én nagyon nagyon nem így terveztem ezt mikor kimondom az igent.
2019. szept. 13. 15:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
47%

Ha eltervezted a leanykerest, akkor miert nem te kerted meg ot? Vagy miert nem celozgattal elotte, hogy milyen leanykerest szeretnel, ha tudtal rola?

Valszeg a parod nem romantikus tipus, de ezt sejthetted, ha ismered.

Azt a dolgot feletsuk el, hogy a ferfinak kell megkerni a no kezet, ha a no kozben a leanykeres minden pillanatat eltervezi es nem annak orul, hogy a szerelme megkerte a kezet. Eljen a felszinesseg...

2019. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is rögtön az jutott eszembe, hogy felszínes vagy. Tudtad, hogy a nyaraláson kéri meg a kezed - csak nem te intézted így, hogy "romantikus" legyen?

A való élet nem olyan, mint egy romkom vagy lányregény, és ameddig nem látod be, hogy nem forgatókönyv szerint zajlik az életed, szerintem éretlen vagy egy házassághoz.

Egyébként csak szólok, nem lehetsz biztos benne, hogy mindenki másnak romantikus lánykérése van. Ugyanis az emberek nem fognak a negatív élményeikkel hencegni, sőt a facebook meg az insta képek sem feltétlenül tükröznek valódi boldogságot. Lehet, hogy ezeknek az ismerőseidnek még nagyobb csalódás volt a lánykérés, csak ezt nem kötik senkinek az orrára.

Ha ez nem elég ok a hiszti befejezésére, akkor gondolj arra, hogy veled ellentétben hány szerencsétlen nő vár teljesen hiába gyűrűre, te meg milyen mázlista vagy, hogy a szerelmed hajlandó elköteleződni melletted.

2019. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
19%

Miért nem kérted te meg a kezét, azt' akkor minden úgy van ahogy te akarod, szervezhetsz romantikus vacsit, ivászattal, akármit.


Bocs hogy ezt mondom, de amit te elképzelsz az nagyjából csak a filmekben van. Mondjuk én úgy vagyok vele, ha szerelmes vagyok valakibe, akkor ő érdekel és nem a körítés.

2019. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%

Uram Atyám...

És akkor mi van? Az eljegyzésnek az a lényege, hogy megtettétek az első lépést az elköteleződés felé. Hogy nemsokára összekötitek végleg az életeteket. Legalább is ez lenne a lényeg... Én mondjuk épp ezért nem szeretem az ilyen meglepi-lánykéréseket. De ez most részletkérdés.

Persze, az ember szereti a nagyobb eseményeknek megadni a módját, pl. diplomaosztó után se a vacsora a lényeg, de azért jó dolog ünnepelni. Ezt be is lehet pótolni.

2019. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"Augusztusban nyaraláson kérte meg a kezem. Nem volt meglepetés tudtam róla, hogy ott fogja."


Nekem ez olyan fura. Alap, hogy beszéltetek házasságról, közös jövőről, elköteleződésről. De ezt is konkrétan megbeszéltétek, hogy augusztusban, nyaraláskor kéri meg a kezedet?

2019. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit sem vagy hisztis

Kicsit sem vagy önző

Kicsit sem vagy elégedetlenkedő

Kicsit sem vagy negatív

Kicsit sem tudsz örülni semminek?

2019. szept. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Mennyi bajod lesz neked, ha majd összeházasodtok és rájössz, hogy nem egy tündérmese az élet. Bazz. Felnőtt emberek...
2019. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én mondjuk épp ezért nem szeretem az ilyen meglepi-lánykéréseket."


Ez mondjuk pont nem meglepi volt.

2019. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
48%
Elhiszem hogy rosszul esett mert nem igy kepzelted el. De nem mindenkinek romantikus a lanykeres, nekem se volt az... na es aztan? Az a lenyeg hogy kint van facebookon 😏😂 vicceltem 🤔 csak az a lenyeg hogy megkert, el szeretne venni es velem kepzeli el a jovot, velem es a kisfiunkkal 🙂 ha ezen az elkepzelesen amit a fejedbe vettel tul tudsz lendulni es inkabb azt eloterbe helyezni hogy veled akar lenni, hiszen nem kert volna meg ha nem, akkor hidd el hogy elfelejted ezt a romantikazos dolgot es tudsz orulni 😊 mert csak ez a lenyeg.
2019. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
46%
#19 Azért a te esetedben érthető, hogy nem akadtál ki a romantika hiányán. Akit csak pulya miatt jegyeznek el, az ne pattogjon ilyeneken.
2019. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!