Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Jogosan zavar, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar, hogy ilyen volt a lánykérés?

Figyelt kérdés
Augusztusban nyaraláson kérte meg a kezem. Nem volt meglepetés tudtam róla, hogy ott fogja. Az zavart nagyon, hogy 3 órakor kérte meg a kezem, én mindent elterveztem mint nő.Hogy utána elmegyünk valami kis étterembe vagy megiszunk valamit. Elővette a gyűrűt ennyi volt a lánykérés. Miután megkérte a kezem nem csináltunk semmit! Se vacsora se semmi. Úgy szerettem volna romantikusan pezsgőzni, vagy valamivel koccintani de szó szerint nem történt semmi. Nem volt kedve hozzá, nem volt éhes. Mindenkinek olyan romantikus lánykérése van.. Én nagyon nagyon nem így terveztem ezt mikor kimondom az igent.
2019. szept. 13. 15:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mit bunkozol, es csak megsugom hogy nem azert jegyeztek el 😉
2019. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem beszélj meg a paroddal h szeretnel romantikus dolgokat es adj otleteket neki h mi az.

Es akkor majd csinál ilyen alkalmakat ha akar.

2019. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
32%

A magyarok nyilaitól ments meg uram minket! Meg az ilyen nőktől... mondom ezt nőként. Előttem már sokan leírták amit én is írnék.


+1

2019. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
19%
#21 Akkor már a terhesség/szülés előtt megkérte volna a kezed 😉
2019. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nálunk sem volt utána semmi ilyen vacsi/koccintás, nem értem, hogy ez miért fontos.

Engem jobban zavarna az, hogy előre tudtad, illetve, hogy nem is tett fel neked konkrét kérdést.

De igazából a lényeg úgyis az, hogy megvolt az eljegyzés, összekötitek az életeteket - ez a legfontosabb az egészben.

2019. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Ez mondjuk pont nem meglepi volt."

Igaz, de az próbált lenni, csak a csávókám nem dolgozott ki minden részletet egész pontosan... A kérdező ezt sérelmezi.

2019. szept. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem tudom ezt a kérdést hova tenni.

Te már elterveztél mindent, de akkor miért nem lett belőle semmi? Nem igazán tudom azt elképzelni, hogy együtt vagytok, te felajánlod neki ezek után, hogy menjetek ünnepelni kicsit, de ő nem megy, mert nem éhes, nem szomjas, de ez milyen már...... nem együtt ebédeltek, isztok ilyenkor vagy mi? Másnap miért nem lehetett bepótolni? Esetleg nem volt pénze rá?

Meg azt sem értem, hogy elvárod, hogy ő tegye meg, és mikor nem úgy történik ahogy elképzelted, akkor meg probléma van belőle, mégis honnan kellene tudnia te hogy képzelted el? Ismerted, hogy mennyire romantikus alkat, előre lehetett tudni.

2019. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ezt vele beszéld meg. Amúgy meg, ha tudtál róla (de miért?) akkor te is ugyan úgy intézhettél volna programot... Miért /honnét tudtad, hogy nyaraláson fogja megkérni a kezed? Inkább ez a probléma, nem az, hogy nem mentetek el enni... Így, hogy tudtál róla hogyan is lehetett volna romantikus.. Pont azt a hangulatot köpted szembe, amire vágytál, hiszen tudtál róla. Ez milyen sz@#&ar lehet :/
2019. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!