Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért olyan fontos a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a lányoknak a lánykérés módja?

Figyelt kérdés
Szerintem az eljegyzés egy szép és fontos dolog, de nem értem ezt a nagy felhajtást körülötte. A lényege, hogy 2 ember úgy dönt, hogy összeházasodik. De miért kell ehhez külföldre utazni, vagy lemerülni a víz alá? Ettől jobb lesz valami? Vagy ez megint csak azért kell, hogy mutogatni lehessen a facebookon?
2019. szept. 28. 07:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen, mind mások vagyunk, csak szerintem ez egy intim dolog, és nekem furcsa,hogy ezt ennyire nagyszabásúan kell csinálni..Ezerszer fontosabb dolgok vannak az életben.
2019. szept. 28. 13:20
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem arra kell az ilyen hogy mutogassak. A mi eljegyzesunk szep volt es romantikus, egy iglu jacuzzijaban gyertyakkal es rozsaszirmokkal. Meghitt es emlekezetes volt megse ment instara mert az csak a mi pillanatunk volt.
2019. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Iglu? Az igen.
2019. szept. 28. 14:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen itt ;

[link]

2019. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

En kifejezetten ellenszenvesnek talalnam, ha ezer ember elott kene igent mondanom es mindenki ott tapsikolna. Ettol fuggetlenul biztos vagyok benne, hogy a parom a “nekem megfelelo” megis legnagyszabasubb eljegyzessel fog elorukkolni. Azert mert ilyen mert szeret es mert egy zacsko gumicukrot sem kepes csak ugy a kezembe nyomni, szeret meglepni minden kis aprosaggal, nemhogy egy gyuruvel. Es szerintem ez igy van jol.

Aki lemerult a viz ala sem hiszem hogy azert tette mert elotte az asszony egy honapig nyomta neki, hogy ez milyen jo otlet lenne... gondolom egy aranyos meglepetest akart, mert szerette volna mosolyogni latni a szerelmet

2019. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi "lánykérésünk" igen különleges volt. Ültünk egy este a kanapén, beszélgettünk a jövőnkről, tervekről. Adta magát a kérdés a férjem részéről, hogy összeházasodunk-e. Én hajtogattam, hogy persze persze, eljön annak is az ideje, majd rám nézett és megkérdezte, hogy de most komolyan... Összeházasodunk jövőre? Az én reakcióm az volt, hogy: "Tényleg?". :D Szóval a tipikus párbeszéd sem volt meg és szigorúan véve a kérdés sem, hogy leszek-e a felesége. Igent sem mondtam, a gyűrűmet is együtt választottuk ki, mégis így volt a legváratlanabb és számomra a legtökéletesebb. :) Persze azóta aki rákérdez, csak néz rám nagy kerek szemekkel, hogy ez aztán a fantáziátlan semmiség, de őszintén? Nem igazán érdekel más véleménye.

Szerencsére nem ez határozza meg azt sem, hogy milyen lesz a házasságunk. :)

2019. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem egyforma minden nő. Én sose vàrtam semmi puccparàdét. Kettesben, szép szavak, letérdelés, igen, csók, ölelés, szex utàna és kész. Tökéletes volt❤️
2019. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!