Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti megbeszélnétek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszélnétek a párotokkal hogy már szeretnétek a kapcsolatban magasabb szintre lépni?

Figyelt kérdés
Megbeszélnétek nő létetekre, hogy jegyben szeretnétek már járni vagy inkább nem?
2019. nov. 3. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

"Esetleg ez manapság már nem módi, csak a csili-vili gyűrűs, letérdelős lánykérés jöhet szóba?"

Dehogynem, szerintem inkább az lenne a normális, ha ezt a párok előre megbeszélnék.

Beszéld meg a pároddal. Egy kapcsolat egyik alapköve, hogy tudtok-e normálisan kommunikálni. A legtöbb férfi nem gondolatolvasó, nem fog magától rájönni, hogy te szeretnél már menyasszony lenni. A kierőszakolás és a megbeszélés között azért lényegi különbségek vannak. Hadd mondja el ő is, hogy mik az érzései ezzel kapcsolatban és ez alapján döntsetek.

2019. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt? Attól függ. Ha azt mondta, veled tervez, akkor úgyis meg fog kérni. Ha komolyan gondolta. Te ismered elvileg.
2019. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%

Az elején megdumàltuk, hogy ha megvan az igazi, mindketten hàzassàgban képzeljük el az életünket. A férjem hozta fel a témàt.

Aztàn mikor úgy érezte... M

megkérte a kezem. Ez volt 2,5 hónappal az 1. randink utàn.

1,5 év kapcsolat utàn, 8 évvel ezelőtt hàzasodtunk össze.:)

Ha nem jut magàtól eszébe, nyilvàn tisztàztam volna a helyzetet, nem pocsékoltam volna az időmet évekig egy jövőtlen kapcsolatra. Szàmomra a pasim csajom àllapot egy idő utàn kevés.

2019. nov. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Megbeszélnèm ha tudnàm.. De mikor nèzem elötte a lànykèrès videòkat, akkor nem tetszik neki. Elveszi a telefonomat. " Mert a csàvót nèzem benne"
2019. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi már az elején megbeszéltük. Mármint hogy komoly kapcsolatot keresünk. Én mondtam is, hogy egy olyan embert szeretnék magam mellé, akivel kölcsönös megértés esetén a házasság, gyerek téma kivitelezhető. Ezt így kb 2. alkalommal, ugyanis nem akartam az ő idejét se rabolni. Ma már szerencsésen a férjemnek mondhatom őt, de neki is jól esett ezt az elején letisztázni.

Utána sose voltak kérdések a nagy lépések, együtt, hisz ez volt a célunk. 1.5 évre rá jelzálogot vettünk fel együtt és beköltöztünk a közös lakásunkba, utána jó fél évre kérte meg a kezem, de közben is célozgatott, viccelődtünk a dologgal.

Szóval áldom az eget a férjemért, meg hogy megtaláltuk és ilyen jól megértjük egymást.

2019. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!