Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a titokzatos évük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titokzatos évük?

Figyelt kérdés

Legfőképpen férfiakhoz szól mert erre csak ők tudnak válaszolni!

Mi szerint kértek meg egy lány kezét?Furcsa kérdés de kb. hány évet akartok kapcsolatban lenni azzal a lánnyal miután elkezdtek gondolkodni az eljegyzésen?

(minden férfi más hangsúlyozom megint, ez csak érdekel!!!)


2020. jan. 9. 15:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Manapság a normális sorrend ez: járás - összeköltözés - eljegyzés - házasság - gyerek. Legalábbis a többségnél. Mostanában azért a gyerek gyakran becsúszik az eljegyzés elé, de az más tészta.


Most akkor együtt laktok vagy sem? Mert az először azt írtad, hogy összeköltözés után is jól megvagytok, aztán meg azt, hogy még összeköltözés után lépje meg.

Összeköltözés előtt eljegyezni valakit szerintem ostobaság. Lakva ismerszik meg az ember. Attól, hogy összejárogattok és jól elvagytok, attól még nem biztos, hogy akkor is működni fog, ha együtt keltek-fekszetek, együtt kell megoldanotok mindent.

Arról nem is beszélve, hogy az évekig jegyben járogatásnak semmi értelme nincs. Minek? Azért kér meg az ember a másik kezét, mert feleségül akarja venni, nem még 8 évig jegyben járogatni. Mi értelme van annak?

2020. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem írtam olyat hogy össze vagyunk költözve csak hogy iskolába járunk és ha össze költöznenk sem változnak sokmindent sot kevesebbet latnam mint igy hogy iskolaba is vele vagyok.

A jegybem jarast meg nem meg 8 evig terveztem hanem meg anyagilag ugy nem allunk hogy akkor johet a hazassag masreszt meg mindenkinek a sajat szive dolga meddig akar jegyben jarni meg ugye kozos megallapodas az eskuvo is,a problema megoldo kepessegunk nagyon eggyezik masreszt meg szeretek vele aludni,ebredni.

2020. jan. 9. 18:43
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#10 Kit érdekel? Nyilván úgy néz ki szegény, hogy szép és normális csaj nem jutott neki, úgyhogy gyorsan lefoglalózott téged.
2020. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
25%
"eggyezik" :D Írni se tud, de gyűrű az kellene.
2020. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hat öcsém az egyiket pofán kéne baszni a csajom képével mert ilyen barátnője nem lesz soha a büdös életbe a másikat meg egy tolerancia szinttel, minek javítsa ki mikor értelmes attól hogy kihagyott egy betűt na és???
2020. jan. 9. 20:36
 16/17 A kérdező kommentje:

kérdező párja voltam!

jah és a helyesírásilag mind a kettő helyes az eggyezik meg az egyezik is!

2020. jan. 9. 20:37
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

Pasifüggő.

-van aki soha nem hàzasodna,

- van aki vàr pàr évet,

- van aki csak úgy elvan egy kapcsolatban, hallgat- nincs elég érzelem, se eljegyzés és 5-6-8 éves kapcsolat utàn lelép, az új nőt meg 1-2 év utàn elveszi.

- és van olyan is aki egyszerüen ismeri önmagàt, az érzéseit, és hatàrozottan tudja mit akar és kitől. Aztàn, amint megtalàlta ezt az embert, az elejétől tudja, hogy vele akarja leélni az életét, és úgy érzi nincs mire vàrni.

Nàlunk 2,5 hónap utàn megvolt a lànykérés, 1,5 év utàn össze is hàzasodtunk. A férjem akkor 22 éves volt.

10 éve vagyunk együtt boldogan. :) Ritka, de ilyen pasi is van.

2020. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!