Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megkéri valaha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkéri valaha a kezem?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt. Az elején az állítása szerint házasságpárti volt. Én nem akartam ráerőltetni semmit, néha láttam, hogy a számítógépen gyűrűket nézegetett, bár az még nagyon a kapcsolat elején volt, aztán egyszer a telefonján is láttam (nálunk nem tabu hozzányúlni a másik dolgaihoz). Ez is már 4 éve volt kb, azóta hallgat. Ha rákérdeztem, se mondott nagyon semmit. A napokban megint felhoztam, hogy egyáltalán valaha össze fogunk-e házasodni, vagy nyugodjak bele, hogy soha nem vesz el. Erre az volt a válasza, hogy ő 2 éve gondolkozott ezen, de akkor valamiért, mert én megváltoztam (??????) nem tette meg végül. Igazából én arra gondolok, hogy megint csak mondott valamit... Mert anno ebből semmit nem vettem észre. Akkor voltam én 24, ő 33 éves. Szóval úgy néz ki, hogy azóta bizonytalan, és nem tudja, hogy mit akar... De közben azt mondta, hogy nem zárja ki, hogy valaha össze akar házasodni. Ugye jól érzem, hogy ez csak már tűzoltás volt a beszélgetés végén és esze ágában sincs 7 év után, 35 évesen elvenni? :( Bár fogalmam sincs, milyen változásról beszélt, nyilván nem vagyok olyan, mint 19 éves koromban, amikor összejöttünk, de ő is változott, mint minden ember... Közben érzem, hogy szeret, de akkor mi ez a bizonytalan, altató szöveg?
2020. jan. 11. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szeret valamennyire, jól elvagytok, nem unatkozik. Van társaság stb. El nem akar venni.

Hagyd ott. Ha tenyleg családalapításra vágysz, be fogod vonzani azt aki akar valami.

Ezek s dumák amiket mondott kamu. Ha el akart volna venni úthengerrel sem lehetne megállítani.

2020. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy bizonytalan, nagyon is jól tudja, hogy mit akar. Tartani téged mint egy fix puncit, akihez semmi sem köti jogilag, de aki bármikor szétteszi neki a lábát. A 9 év korkülönbség miatt volt akkora rutinja, hogy meg tudott szerezni egy naiv kis fruskát, aki aztán heves szívdobogást kapott, amikor kikutatta a gyűrűs előzményeket. Ami valószínűleg szintén azért volt ott, mert akarta, hogy megtaláld.

De a legnagyobb etetés az a "2 éve gondolkozott ezen, de megváltoztál" baromság, amit be is nyelsz neki. Tipikus időhúzásos szöveg.

"azt mondta, hogy nem zárja ki, hogy valaha össze akar házasodni" - persze, hogy ezt mondja. Mi mást mondana? Hogy "bocs drágám, de eszem ágában sincs megnősülni, vagy legalább téged nem foglak elvenni soha"? Miért mondaná ezt? Hogy elhagyd és ott maradjon egyedül ki tudja hány hétre/hónapra?

Gondolkozz már egy kicsit logikusan. Egy 35 éves férfit semmi sem tartja vissza, ha valóban szerelmes és valóban meg akar nősülni.

2020. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem nyeltem be ezt a 2 éves szöveget. A 9 év korkülönbség szerintem egyáltalán nem sok, azzal nagyobb baj van, hogy nem őszinte (vagy már régen sem volt az?)

Mindegy, akkor ezzel a helyzettel kell számolnom szerintetek is...

2020. jan. 12. 21:22
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Mondd meg szimplan hogy elköltözöl, így rájön hogy elvesztheti a fixet. Ha nem tart vissza, jobban jártál. Ha visszatart, akkor is menj haza szüleidhez, gondolom megoldható. Hagyd teperni mit tesz, de kezdj el ismerkedni.

Lefogadom hogy azzal jön majd hogy már épp meg akart kérni... ha tenyleg megkér és elmentek bejlentkezni az anyakönyvvezetőhöz, onnan tlán elhiheted hogy lesz esküvő.

Viszont erős a gyanúnk, hogy semmit sem akar.

Költözz el, abból meglátod mi lesz a reakció.

2020. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
De, 9 év korkülönbség sok.
2020. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
A szüleim és a nagyszüleim között is ennyi van. Mitől lenne sok...
2020. szept. 25. 13:15
 17/19 anonim ***** válasza:
33%

Oké, számodra nem sok, számomra az.

Én magamból indulok ki, mert nekem korban hozzám illő párom van, és nem kellett 9 évvel idősebb középkorú pasasokra ráfanyalodnom, aki ráadásul 7 év után se tart többnek mint egy aktuális szeretőnek.

2020. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Lol, hát persze, 27 évesen nyilván középkorú volt, most meg nyilván szeretőnek tart. Ejj. Na ennyit a válaszodról...
2020. szept. 28. 13:33
 19/19 anonim ***** válasza:
55%
Mi történt azóta?
2020. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!